Intencje Mszalne

19.07. - 26.07.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

19.07. – 26.07.2020

 

 

NIEDZIELA 19.06. – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Rodzice i dziadkowie z obu stron oraz + + z rodziny

godz.

11.00

- śp. Zenon Kłobus – intencja od rodziny Mierzwiaków

godz.

18.30

- śp. Hieronim, Tomasz, Monika i + + z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 20.07.

godz.

18.00

- śp. Czesław, Stanisława, Stanisław, Zofia Urbańscy

 

WTOREK 21.08.

godz.

18.00

- śp. Kazimierz, Waldemar Banaszyk, rodzice z obu stron, Bernadetta, Wacław, Krystyna, Jerzy, Bogumił, Jan, Darek, oraz dziadkowie

 

ŚRODA 22.07. – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 23.07. – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY

godz.

18.00

- śp. Stanisław Kamiński – intencja od żony

                                                                                                          

PIĄTEK 24.07. – WSPOMNIENIE ŚW. KINGI, DZIEWICY

godz.

18.00

- śp. Maria Szymankiewicz – intencja od Genowefy Kaczmarek z Lewkowa

 

SOBOTA 25.07. – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Rafał – z prośbą o spokój duszy

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 26.07. –  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-

godz.

11.00

- w intencji Romana z okazji 60 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- śp. Anna, Natalia, Stanisława, Szczepan, Jerzy, Stanisław, Leszek, + + z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

 


12.07. - 19.07.2020

INTENCJE MSZALNE

12.07. – 19.07.2020

 

 

NIEDZIELA 12.06. – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji ofiar ludobójstwa z 11 lipca 1943 roku na Wołyniu, oraz o Boże Miłosierdzie dla sprawców

godz.

11.00

- z okazji 5 urodzin Adama z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 13.07. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

godz.

18.00

- śp. Maria Szymankiewicz – intencja od Anny Ostach z córką z Ostrowa Wielkopolskiego

 

WTOREK 14.08.

godz.

18.00

- z okazji 30 rocznicy ślubu Karoliny i Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz św. Józefa

 

ŚRODA 15.07. – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 16.07. – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY KARMEL

godz.

18.00

- śp. Wanda w 5 rocznicę śmierci

                                                                                                          

PIĄTEK 17.07.

godz.

18.00

- śp. Helena

 

SOBOTA 18.07.

godz.

18.00

- śp. Roman, Bożena Mamola oraz + + z rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 19.07. –  XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-

godz.

11.00

- śp. Zenon Kłobus – intencja od rodziny Mierzwiaków

godz.

18.30

- śp. Hieronim, Tomasz, Monika i + + z rodziny


5.07. - 12.07.2020

INTENCJE MSZALNE

5.07. – 12.07.2020

 

 

NIEDZIELA 5.06. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef i Marianna Grobelni

godz.

11.00

- w intencji Katarzyny i Tomasza z okazji 10 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii

 

PONIEDZIAŁEK 6.07. – WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz.

18.00

- śp. Wojciech Szymański w 1 rocznicę śmierci, Pelagia, Jan, Wanda, Walerian

 

WTOREK 7.08.

godz.

18.00

- o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św.

 

ŚRODA 8.07. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA Z DUKLI, KAPŁANA

godz.

8.00

- z prośbą o zdrowie dla Agnieszki

                                                                                                     

CZWARTEK 9.07.

godz.

18.00

- śp. Jacek Głowacki – intencja od rodziny Fengier z Poznania

                                                                                                          

PIĄTEK 10.07.

godz.

18.00

- w intencji dusz w czyśćcu cierpiących

 

SOBOTA 11.07. – ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA OPATA, PATRONA EUROPY

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 12.07. –  XV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji ofiar ludobójstwa z 11 lipca 1943 roku na Wołyniu, oraz o Boże Miłosierdzie dla sprawców

godz.

11.00

- z okazji 5 urodzin Adama z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- w intencji Parafian


28.06. - 5.07.2020

INTENCJE MSZALNE

28.06. – 5.07.2020

 

 

NIEDZIELA 28.06. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Grażyna, Jacek Rak w 5 rocznicę śmierci, Agnieszka Rak, + + z rodziny Anus, Dera, Staniewicz, Łuczak, Miłosz

godz.

11.00

- I śluby Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej

godz.

18.30

- śp. Jan Michalczyk

 

PONIEDZIAŁEK 29.06. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA

godz.

18.00

- w intencji Bogu wiadomej

 

WTOREK 30.06.

godz.

18.00

- śp. Sabina Waśko w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA 1.07.

godz.

8.00

- w intencji ks. abp. Stanisława Gądeckiego, biskupów pomocniczych i wszystkich kapłanów Archidiecezji Poznańskiej

                                                                                                     

CZWARTEK 2.07.

godz.

18.00

- w intencji Mirosława z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                                                                          

PIĄTEK 3.07. – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Danuta Cybulska – intencja od przyjaciół

 

SOBOTA 4.07.

godz.

16.30

- w intencji Genowefy i Romana z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.00

- śp. Irena Schiller – intencja od córki Danuty z rodziną

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 5.07. –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef i Marianna Grobelni

godz.

11.00

- w intencji Katarzyny i Tomasza z okazji 10 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii


21.06. - 28.06.20202

INTENCJE MSZALNE

21.06. – 28.06.2020

 

 

NIEDZIELA 21.06. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Włodzimierza w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie

godz.

11.00

- śp. Piotr, Kazimiera, Franciszek Wróblewscy, Julianna, Józef Kaminiarz, Maria, Marian, Dariusz Wojciechowscy

godz.

18.30

- śp. Cecylia, Stanisław, Alicja, Hubert Ługowscy

 

PONIEDZIAŁEK 22.06.

godz.

18.00

- śp. Irena Sołtysiak – intencja od Felicji Poniatowskiej z rodziną

 

WTOREK 23.06.

godz.

18.00

- śp. Genowefa Bajwolska

 

ŚRODA 24.06. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 25.06. – WSPOMNIENIE NMP ŚWIĘTOGÓRSKIEJ Z GOSTYNIA

godz.

18.00

- w intencji Miłosza z okazji 21 urodzin z prośbą o dobry wybór drogi życiowej

                                                                                                          

PIĄTEK 26.06.

godz.

18.00

- dziękczynna za otrzymane łaski i pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy

 

SOBOTA 27.06.

godz.

18.00

- w intencji Lidki z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 28.06. –  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Grażyna, Jacek Rak w 5 rocznicę śmierci, Agnieszka Rak, + + z rodziny Anus, Dera, Staniewicz, Łuczak, Miłosz

godz.

11.00

- I śluby Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej

godz.

18.30

- śp. Jan Michalczyk

 


14.06. - 21.06.2020

INTENCJE MSZALNE

14.06. – 21.06.2020

 

 

NIEDZIELA 14.06. – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef w 16 rocznicę śmierci, Janina, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Czesław Kulka w 7 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w 18 urodziny Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane  łaski, z prośbą o dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo

 

PONIEDZIAŁEK 15.06.

godz.

18.00

- śp. Justyna Gruszczyńska

 

WTOREK 16.06.

godz.

18.00

- w intencji Parafian

 

ŚRODA 17.06. – WSPOMNIENIE ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA

godz.

18.00

- w 25 rocznicę ślubu Danuty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                                                                     

CZWARTEK 18.06.

godz.

18.00

- w 29 rocznicę ślubu Ewy i Mirosława z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                                                                          

PIĄTEK 19.06. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

godz.

18.00

- w intencji małżonków Barbary i Jerzego oraz Hanny i Adama z okazji rocznicy ślubu w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i św. Józefa, błogosławieństwo Boże dla rodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Hanny i zdrowie dla dziecka i matki

 

SOBOTA 20.06. – WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP

godz.

18.00

- śp. Jan Jabłoński i Bronisława Kopańska

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 21.06. –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Włodzimierza w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą O Boże błogosławieństwo oraz zdrowie

godz.

11.00

- śp. Cecylia, Stanisław, Alicja, Hubert Ługowscy

godz.

18.30

-


7.06. - 14.06.2020

INTENCJE MSZALNE

7.05. – 14.06.2020

 

 

NIEDZIELA 7.05. – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz.

9.00

- śp. Bogdan Mikołajewski

godz.

11.00

- śp. Marek Sarniak w 10 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 8.06. – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – intencja od najbliższych

 

WTOREK 9.06.

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – intencja od najbliższych

 

ŚRODA 10.06. – WSPOMNIENIE BŁ. BOGUMIŁA, BISKUPA, PATRONA ARCHIDIECEZJI

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 11.06. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

godz.

9.00

- śp. Jarosław i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

                                                                                                          

PIĄTEK 12.06.

godz.

18.00

- śp. Apolonia, Józef, Feliks i + + z rodziny Kosickich

 

SOBOTA 13.06. – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Eugenia, Zdzisław, Piotr i + + z rodziny Nikowskich i Woronkiewiczów

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 14.06. –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef w 16 rocznicę śmierci, Janina, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Czesław Kulka w 7 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w 18 urodziny Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane  łaski, z prośbą o dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo


31.05. - 7.06.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

31.05. – 7.06.2020

 

 

NIEDZIELA 31.05. – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz.

9.00

- z okazji 15 urodzin Igora z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- śp. Helena w 11 rocznicę śmierci, Weronika, Jadwiga, Józef, Stanisław, Wacław, Mirosław, Władysław, + + dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

- z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą przez wstawiennictwo NMP Nieustającej Pomocy o dalsze łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zosi w 4 rocznicę urodzin, Olka w 8 rocznicę urodzin, Krystyna w 75 rocznicę urodzin oraz o szczęśliwą operację dla Zosi

 

PONIEDZIAŁEK 1.06. – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- w intencji Szymona z prośbą o pomyślne zdanie matury i wybór drogi życiowej zgodnej z wolą Bożą, o także o potrzebne łaski i dary Ducha św. dla dzieci i młodzieży z rodziny Kubacha, Kowlaczyk oraz chrześniaków Moniki i Michała

 

WTOREK 2.06.

godz.

18.00

- śp. Halina Macke – Drymel – intencja od Danuty i Jolanty

 

ŚRODA 3.06. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

godz.

8.00

- o łaskę zdrowia dla Gosi

                                                                                                     

CZWARTEK 4.06. – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Irena Sołtysiak – intencja od Marii Przybylak

                                                                                                          

PIĄTEK 5.06. – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Ryszard Cała – intencja od rodziny Anusów i Derów

 

SOBOTA 6.06.

godz.

18.00

- śp. Władysława Bączyk

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 7.06. –  NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz.

9.00

- śp. Bogdan Mikołajewski

godz.

11.00

- śp. Marek Sarniak w 10 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w intencji Parafian


24.05. - 31.05.2020

INTENCJE MSZALNE

24.05. – 31.05.2020

 

 

NIEDZIELA 24.05. – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz.

9.00

- śp. Edmund w 9 rocznicę śmierci, Krystyna, Minna, Wojciech Wesołowscy i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Maria Skubek w 1 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 25.05.

godz.

18.00

- za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 26.05. – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NERI

godz.

18.00

- śp. Janina, Eugenia, Zdzisław, Piotr i + + z rodziny

 

ŚRODA 27.05.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 28.05.

godz.

18.00

- śp. Jan, Edmund, Pelagia, Janina, Marian, + + z rodziny Malinowskich, Kosickich, Kozikowskich i Lisiaków

                                                                                                          

PIĄTEK 29.05. – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY, PATRONKI ARCHIDIECEZJI

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od Bogumiły Borowiak

 

SOBOTA 30.05.

godz.

18.00

- w 4 rocznicę urodzin Piotr z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 31.05. –  NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz.

9.00

- z okazji 15 urodzin Igora z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- śp. Helena w 11 rocznicę śmierci, Weronika, Jadwiga, Józef, Stanisław, Wacław, Mirosław, Władysław, + + dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

-


17.05. - 24.05.2020

INTENCJE MSZALNE

17.05. – 24.05.2020

 

 

NIEDZIELA 17.05. – 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

godz.

9.00

- śp. Otylia, Stanisław Pers i + + z rodziny

godz.

11.00

- dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II

godz.

18.30

- śp. Cecylia, Stanisław Ługowscy, Zygmunt Kiełbratowski

 

PONIEDZIAŁEK 18.05.

godz.

18.00

- śp. Halina w 1 rocznicę śmierci, Andrzej, Natalia

 

WTOREK 19.05.

godz.

18.00

- o radość nieba dla śp. Jana Rydiana oraz rodziców i rodzeństwa z obu stron

 

ŚRODA 20.05.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 21.05.

godz.

18.00

- śp. Joanna, Urszula, Marianna, Józef, Antoni, Kazimierz i + + z rodziny

                                                                                                          

PIĄTEK 22.05.

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od Jadwigi Michalczyk

 

SOBOTA 23.05.

godz.

18.00

- w intencji Zuzanny w dniu imienin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 24.05. –  NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz.

9.00

- śp. Edmund w 9 rocznicę śmierci, Krystyna, Minna, Wojciech Wesołowscy i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Maria Skubek w 1 rocznicę śmierci


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.