Intencje Mszalne

1.09. - 8.09.2019

NIEDZIELA 1.09. – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Marzena Waszkowiak

godz.

11.00

godz.

18.30

– śp. Marek Banaś – intencja od Hani i Kasi z rodzinami

 

PONIEDZIAŁEK 2.09.

godz.

18.00

– śp. Józef, + + z rodziny Jańczaków i Krzyżanowskich

 

WTOREK 3.09. – WSPOMNIENIE ŚW. GRZEGORZA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.18.00– w intencji Matki dziecka duchowo adoptowanego

 

ŚRODA 4.09.

godz.

8.00

– śp. Sabina Waśko – intencja od córki z rodziną

                                                  

CZWARTEK 5.09.

godz.

18.00

– śp. Kazimierz Nurski, Marta, Marcin, Jan, Agnieszka, Józef Wesołowscy, Helena, Małgorzata Kniat

                                                    

PIĄTEK 6.09.

godz.18.00– śp. Krystyna w 40 rocznicę śmierci, Edmund, Hinna, Wojciech Wesołowscy oraz zmarli z rodziny Kaszuba

 

SOBOTA 7.09.

godz.

18.00

– śp. Stefania i Władysław Skrzypczak, Zbigniew Myszkowski

 

NIEDZIELA 8.09. –  XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Marian Kubacha i + + z rodziny

godz.

11.00

– śp. Helena Górnaś – intencja od wnuka Ludwika z rodziną

godz.

18.30

– śp. Paweł Adamek – intencja od siostry Marii z rodziną


25.08. - 1.09.2019

NIEDZIELA 25.08. – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00 – z podziękowaniem za tegoroczne zbiory i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rolników i ich rodzin

godz.9.00 – z podziękowaniem za 30 lat życia małżeńskiego Małgorzaty i Waldemara, za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej dla nich i ich córek

godz.11.00 – śp. Iwona Leśniczak w 6 rocznicę śmierci, + + rodzice, babcie, dziadkowie, + + z rodziny Kaszyńskich, Przewłoków, Nikonowiczów, Elżbieta Tomczak

godz.18.30 – śp. Maria, Bronisław, Irena, Kazimierz, Wanda, Maria i + + z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 26.08. – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

godz.18.00 – w intencji Macieja w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

WTOREK 27.08. – WSPOMNIENIE ŚW. MONIKI

godz.

18.00

– śp. Dariusz Wojciechowski – intencja od Grażyny i Henryka

 

ŚRODA 28.08. – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.8.00 – w 20 rocznicę ślubu Ilony i Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                  

CZWARTEK 29.08. – UROCZYTSOŚĆ MĘCZEŃSTWA ŚW. JANA CHRZCICIELA – ODPUST PARAFIALNY

godz.

19.00

– śp. Maria Świątek w 5 rocznicę śmierci, Helena, Rajmund, Beata, Tadeusz Świątek, Maria Klause

godz.

19.00

– w intencji Parafian

                                                    

PIĄTEK 30.08.

godz.

18.00

– śp. Paweł Adamek – intencja od Bronisławy i Ewy Czpak z Suchego Lasu

 

SOBOTA 31.08.

godz.18.00 – w 4 urodziny Wiktora z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

NIEDZIELA 1.09. –  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Marzena Waszkowiak

godz.

11.00

godz.

18.30

– śp. Marek Banaś – intencja od Hani i Kasi z rodzinami


18.08. - 25.08.2019

NIEDZIELA 18.08. – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

 godz.9.00 – śp. Anna Piochacz – intencja od brata z rodziną
godz.11.00 – śp. Elżbieta Przybylak – intencja od syna Edwarda z rodziną

godz.18.30 – śp. Krystyna Walkowiak – intencja od syna, wnuków i prawnuków, oraz śp. Anna Walkowiak i + + z rodziny

PONIEDZIAŁEK 19.08.

godz.

18.00

– śp. Kazimiera, Kazimierz, Ewa, Hieronim, Jarosław i + + dziadkowie z obu stron

 

WTOREK 20.08. – WSPOMNIENIE ŚW. BERNARDA, OPATA, DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

 

ŚRODA 21.08. – WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA X, PAPIEŻA

godz.

8.00

– w intencji Parafian

                                                  

CZWARTEK 22.08. – WSPOMNIENIE NMP KRÓLOWEJ

godz.

18.00

– śp. Paweł Adamek – intencja od Adriana i Anny Miszczyk

                                                    

PIĄTEK 23.08.

godz.18.00 – w intencji Zenona z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

SOBOTA 24.08. – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA

godz.

16.00

– 25 rocznica ślubu Moniki i Dariusza

godz.

18.00

– śp. Jan Migacz i + + z rodziny Migaczów oraz Klapczyńskich

 

NIEDZIELA 25.08. –  XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00 – z podziękowaniem za tegoroczne zbiory i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rolników i ich rodzin

godz.9.00 – z podziękowaniem za 30 lat życia małżeńskiego Małgorzaty i Waldemara, za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej dla nich i ich córek

godz.11.00 – śp. Iwona Leśniczak w 6 rocznicę śmierci, + + rodzice, babcie, dziadkowie, + + z rodziny Kaszczyńskich, Przewłoków, Nikonowiczów, Elżbieta Tomczak

 godz.18.30 – śp. Maria, Bronisław, Irena, Kazimierz, Wanda, Maria i + + z rodziny


11.08. – 18.08.2019

 NIEDZIELA 11.08. – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00  - + + z rodziny Skubek i Ucinek

godz.11.00 - śp. Andrzej Miękisiak w 8 rocznicę śmierci oraz + + rodzice i teściowie

godz.18.30 - śp. Krystyna Walkowiak – intencja od sąsiadów Ogibów i Wojtysiów

 

PONIEDZIAŁEK 12.08.

godz.18.00 - śp. Krystyna Walkowiak – intencja od Wandy

 

WTOREK 13.08.

godz.18.00 - śp. Dariusz Wojciechowski w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA 14.08. – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, KAPŁANA I MĘCZENNIKA

godz.8.00 - w intencji Parafian

 

CZWARTEK 15.08. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

godz.9.00 – śp. Maria i Kazimierz

godz. 9.00 – śp. Joanna Ogrodniczak w 1 rocznicę śmierci i + + z rodziny

godz.11.00 – w intencji Sióstr składających śluby wieczyste

godz.18.30 – śp. Maria i Kazimierz

 

PIĄTEK 16.08

godz.18.00 – śp. Bolesława Lewandowska – intencja od córki Mirosławy z rodziną

 

SOBOTA 17.08. – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA, KAPŁANA

godz.18.00 – śp. Paweł Adamek – intencja od Taty

 

NIEDZIELA 18.08. – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00 - śp. Anna Piochacz – intencja od brata z rodziną

godz.11.00 - śp. Elżbieta Przybylak – intencja od syna Edwarda z rodziną

godz.18.30 - śp. Krystyna Walkowiak – intencja od syna, wnuków i prawnuków, oraz śp. Anna Walkowiak i + + z rodziny


4.08. – 11.08.2019

 

NIEDZIELA 4.08. – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00 – śp. Bogusław Klorek – intencja od Maryli i Hani z rodziną

godz.11.00 – śp. Kazimiera, Edmund Mikołajczak, + + z rodziny Mikołajczaków, Maria Lipowicz, Halina Janicka, Rajmund Hołko, Helena Podgórska

godz.18.30 – w intencji Bogu wiadomej

 

PONIEDZIAŁEK 5.08.

godz.18.00 – w intencji ojca dziecka duchowo adoptowanego

 

WTOREK 6.08. – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

godz.18.00 – w 14 rocznicę ślubu Katarzyny i Cezarego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla całej rodziny

 

ŚRODA 7.08. – WSPOMNIENIE BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO

godz.8.00 – w intencji Parafian

 

CZWARTEK 8.08. – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA KAPŁANA

godz.18.00 – za dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK 9.08. – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI EUROPY

godz.18.00 – śp. Helena i Wincenty Skrzypińscy – z prośbą o radość życia wiecznego

 

SOBOTA 10.08. – ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

godz.18.00 – śp. Elżbieta Przybylak – intencja od Jadwigi Gawlik

 

NIEDZIELA 11.08. – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00 – + + z rodziny Skubek i Ucinek

godz.11.00 – śp. Andrzej Miękisiak w 8 rocznicę śmierci oraz + + rodzice i teściowie

godz.18.30 – śp. Krystyna Walkowiak – intencja od sąsiadów Ogibów i Wojtysiów


28.07. - 4.08.2019

NIEDZIELA 28.07. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Krystyna Kunc – intencja od Moniki i Darka z rodziną

godz.

11.00

– śp. Krzysztof Senkowski w 5 rocznicę śmierci

godz.

18.30

– śp. Marian w 50 rocznicę śmierci, Maria w 10 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Persów.

 

PONIEDZIAŁEK 29.07. – WSPOMNIENIE ŚW. MARTY

godz.18.00– śp. Anna, Natalia, Stanisława, Helena, Szczepan, Jerzy, Leszek, Stanisław, Józef, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 30.07.

godz.

18.00

– zmarli krewni i dobroczyńcy oraz dusze w czyśćcu cierpiące – intencja od rodzin Łusiów i Bałabanów

 

ŚRODA 31.07. – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI, KAPŁANA

godz.

8.00

– w intencji Parafian

                                                  

CZWARTEK 1.08. – WSPOMNIENIE ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

– śp. Bogumił i Izabela z prośbą o radość życia wiecznego

                                                    

PIĄTEK 2.08.

godz.

18.00

– śp. Zbigniew Burkietowicz – intencja od kuzynki Magdy z mężem Mariuszem

 

SOBOTA 3.08.

godz.

16.00

– ślub Wanda i Kamil

godz.

18.00

– śp. Bogusław Klorek – intencja od rodziny Woroch

 

NIEDZIELA 4.08. –  XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00– śp. Bogusław Klorek – intencja od Maryli i Hani z rodziną

godz.11.00– śp. Kazimiera, Edmund Mikołajczak, + + z rodziny Mikołajczaków, Maria Lipowicz, Halina Janicka, Rajmund Hołko, Helena Podgórska

godz.18.30– w intencji Bogu wiadomej


21.07. - 28.07.2019

NIEDZIELA 21.07. – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Rafał Skubek w 1 rocznicę śmierci

godz.

11.00

– śp. Władysław Pawełczyk – intencja od córki Anny

godz.

18.30

– śp. Paweł Adamek – intencja od siostry Hani z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 22.07. – ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

godz.

18.00

– śp. Stanisława, Czesław Urbańscy i + + z rodziny

 

WTOREK 23.07. – ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY

godz.

18.00

– śp. Maria Skubek – intencja od rodziny Łeszyków i Rachwalskich

 

ŚRODA 24.07. – WSPOMNIENIE ŚW. KINGI DZIEWICY

godz.

8.00

– w intencji Parafian

                                                  

CZWARTEK 25.07. – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

godz.

18.00

                                                    

PIĄTEK 26.07. – WSPOMNIENIE ŚW. JOACHIMA I ANNY RODZICÓW NMP

godz.

18.00

– śp. Tadeusz w 7 rocznicę śmierci

 

SOBOTA 27.07.

godz.

18.00

– śp. Stanisław Przybylak – intencja od siostry Maryli z rodziną

 

NIEDZIELA 28.07. –  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Krystyna Kunc – intencja od Moniki i Darka z rodziną

godz.

11.00

– śp. Krzysztof Senkowski w 5 rocznicę śmierci

godz.

18.30

– śp. Marian w 50 rocznicę śmierci, Maria w 10 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Persów.


14.07. - 21.07.2019

NIEDZIELA 14.07. – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Małgorzata

godz.

11.00

– z okazji 4 urodzin Adasia z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

18.30

– śp. Paweł Adamek – intencja od żony z dziećmi

 

PONIEDZIAŁEK 15.07. – WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

– śp. Krystyna Walkowiak – intencja od córki Gabrieli z rodziną

 

WTOREK 16.07. – WSPOMNIENIE NMP Z GÓRY KARMEL

godz.

18.00

– w intencji duchowo adoptowanego dziecka

 

ŚRODA 17.07.

godz.

8.00

– śp. Sabina Waśko – intencja od rodziny Gil i Kaczkowskich

                                                  

CZWARTEK 18.07.

godz.

18.00

– śp. Henryk Barłóg – o radość życia wiecznego

                                                    

PIĄTEK 19.07.

godz.18.00– z okazji 20 urodzin Marcina z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha św.

 

SOBOTA 20.07.

godz.

18.00

– śp. Teresa Drzewiecka w 10 rocznicę śmierci, Ignacy Drzewiecki, + + z rodziny Drzewieckich i Świerzów

 

NIEDZIELA 21.07. –  XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Rafał Skubek w 1 rocznicę śmierci

godz.

11.00

– śp. Władysław Pawełczyk – intencja od córki Anny

godz.

18.30

– śp. Paweł Adamek – intencja od siostry Hani z rodziną


30.06. - 7.07.2019

NIEDZIELA 30.06. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Mieczysław Klimas – intencja od Michała z rodziną

godz.

11.00

– z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

godz.

18.30

– w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 1.07.

godz.

18.00

– śp. Maria, Wacław, Zbigniew, Paweł Bartosik

 

WTOREK 2.07.

godz.

18.00

– śp. Stanisław Przybylak – intencja od wnuków

 

ŚRODA 3.07. – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

godz.

8.00

– w intencji Parafian

                                                  

CZWARTEK 4.07.

godz.18.00– w dniu 18 urodzin Pawła z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę św. Krzysztofa i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu

                                                    

PIĄTEK 5.07.

godz.

18.00

– śp. Krystyna Parysek w 4 rocznicę śmierci z prośbą o łaskę zbawienia – intencja od córek

 

SOBOTA 6.07. – WSPOMNIENIE BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz.18.00– w rocznicę ślubu Genowefy i Romana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

 

NIEDZIELA 7.07. –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.9.00– w intencji Dobrodziejów Parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz św. Jana Chrzciciela

godz.11.00– z okazji 10 urodzin Marianny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej – intencja od dziadków i rodziców

godz.18.30– z okazji 30 urodzin Mateusza oraz 5 rocznicy ślubu Małgorzaty i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opieką Matki Bożej i św. Józefa oraz o umocnienie miłości


23.06. - 30.06.2019

NIEDZIELA 23.06. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Marek Sarniak

godz.

11.00

– w intencji Sióstr składających pierwszą profesję zakonną

godz.

18.30

– śp. Mieczysław Toliński – intencja od córki i syna

 

PONIEDZIAŁEK 24.06. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA

godz.

18.00

– śp. Janina Skowyra, Zdzisław, Eugenia, Piotr Nikowscy, + + z rodziny Nikowskich i Woronkowiczów

 

WTOREK 25.06. – WSPOMNIENIE NMP ŚWIĘTOGÓRSKIEJ Z GOSTYNIA

godz.

18.00

– śp. Janina Majer, Zofia Grobelna

 

ŚRODA 26.06.

godz.18.00– w intencji Lidii z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                  

CZWARTEK 27.06.

godz.18.00– w intencji Magdaleny z okazji 17 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                    

PIĄTEK 28.06. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

godz.18.00– śp. Grażyna, Jacek Rak w 4 rocznicę śmierci, Agnieszka Rak, + + z rodziny Anus, Dera, Staniewicz, Łuczak, Miłosz

 

SOBOTA 29.06. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

godz.

18.00

– śp. Jan Jabłoński

 

NIEDZIELA 30.06. –  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

– śp. Mieczysław Klimas – intencja od Michała z rodziną

godz.

11.00

-z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny

godz.

18.30

– w intencji Parafian


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.