Intencje Mszalne
21.04. - 28.04.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
21.04. – 28.04.2024
NIEDZIELA 21.04. – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
godz. |
09:00 |
- śp. rodzice, rodzeństwo z obu stron, dziadkowie i zmarli z rodziny |
godz. |
11:00 |
- o pogłębienie wiary, nadziei i miłości w rodzinie |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Bronisławy z mężem |
PONIEDZIAŁEK 22.04.
godz. |
08:00 |
- śp. Bronisława – od rodziny |
WTOREK 23.04. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA, BP. I M.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Łuś – od Marlenki (córki chrzestnej) z synami |
ŚRODA 24.04.
godz. |
18:00 |
- w intencji znanej Panu Bogu |
CZWARTEK 25.04. – ŚWIĘTO ŚW. MARKA EWANGELISTY
godz. |
18:00 |
- śp. Kazimiera, Piotr, Krystyna, Magdalena, Franciszek Wróblewscy; Julianna, Józef, Krzysztof, Tadeusz Kaminiarz; Maria, Marian, Dariusz Wojciechowscy |
PIĄTEK 26.04.
godz. |
18:00 |
- w intencji parafian |
SOBOTA 27.04.
godz. |
18:00 |
- z okazji 20 rocznicy ślubu Agnieszki i Krzysztofa – z podziękowaniem i prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
|
NIEDZIELA 28.04. – V NIEDZIELA WIELKANOCNA
godz. |
09:00 |
- 32 rocznica ślubu Renaty i Krzysztofa oraz 62 rocznica ślubu Adeli i Kazimierza – z podziękowaniem i prośbą |
godz. |
11:00 |
- śp. Albina, Teresa, Józef Nowak i Roman Saganowski |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od chrześnicy Anety Juszak z rodziną |
14.04. - 21.04.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
14.04. – 21.04.2024
NIEDZIELA 14.04. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
godz. |
09:00 |
- śp. Janisław Mikołajczyk |
godz. |
11:00 |
- śp. Brat (3 rocznica śmierci) i zmarli rodzice oraz siostry |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Władysławy z rodziną |
PONIEDZIAŁEK 15.04.
godz. |
08:00 |
- śp. Henryk Rutecki – od rodzin Anus i Dera z dziećmi |
WTOREK 16.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Łuś – od Ali i Hani z rodzinami |
ŚRODA 17.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Luś – od żony i dzieci |
CZWARTEK 18.04.
godz. |
18:00 |
- w intencji parafian |
PIĄTEK 19.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostrzeńca Macieja z rodziną |
SOBOTA 20.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Józef, Stefania i Paweł Adamek – od Agnieszki z dziećmi
|
NIEDZIELA 21.04. – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
godz. |
09:00 |
- śp. rodzice, rodzeństwo z obu stron, dziadkowie i zmarli z rodziny |
godz. |
11:00 |
- o pogłębienie wiary, nadziei i miłości w rodzinie |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Bronisławy z mężem |
07.04. - 14.04.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
07.04. – 14.04.2024
NIEDZIELA 07.04. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
godz. |
09:00 |
- w intencji Jerzego – z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa |
godz. |
11:00 |
- śp. Maria Nowak – od wnuka Szymona z rodziną |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Zofii |
PONIEDZIAŁEK 08.04. – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
godz. |
18:00 |
- w intencji parafian |
WTOREK 09.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Łuś – od sąsiadów z ul. Morasko |
ŚRODA 10.04.
godz. |
18:00 |
- w intencji Marii w dniu urodzin |
CZWARTEK 11.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Marek (14 rocznica śmierci) – o dar nieba |
PIĄTEK 12.04.
godz. |
18:00 |
- śp. Leokadia, Wacław Piaścik, Zofia, Hanna, Adam i Lucjan oraz dusze w czyśćcu cierpiące |
SOBOTA 13.04.
godz. |
18:00 |
- śp. zmarli z rodzin Porzyńskich, Jaśkiewicz i Wesołowskich
|
NIEDZIELA 14.04. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA
godz. |
09:00 |
- śp. Janisław Mikołajczyk |
godz. |
11:00 |
- śp. Brat (3 rocznica śmierci) i zmarli rodzice oraz siostry |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Władysławy z rodziną |
31.03. - 07.04.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
31.03. – 07.04.2024
NIEDZIELA 31.03. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
godz. |
09:00 |
- śp. Józefa Ogiba – od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
godz. |
11:00 |
- śp. Jerzy Talaga – od córki Kasi z rodziną |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od Magdaleny i Roberta Nowickich z rodziną |
PONIEDZIAŁEK 01.04. – PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
09:00 |
- śp. Maria (3 rocznica śmierci) |
godz. |
11.00 |
- z okazji 35 rocznicy ślubu – dziękczynna za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, wzajemną miłość, opiekę Matki Bożej i św. Józefa na dalsze lata życia |
godz. |
18:30 |
- o łaskę zdrowia dla Adama |
WTOREK 02.04. – WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
18:00 |
- o szczęśliwą śmierć i spotkanie w Królestwie Bożym |
ŚRODA 03.04. – ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
18:00 |
- śp. Edward Stępień – od kuzynostwa z Poznania |
CZWARTEK 04.04. – CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
18:00 |
- w intencji Marzenny z okazji urodzin |
PIĄTEK 05.04. – PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
18:00 |
- w intencji Ali i Marianny |
SOBOTA 06.04. – SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY
godz. |
08:00 |
- w intencji parafian |
godz. |
18:00 |
- śp. Józef Adamek – od Floriana z rodziną
|
NIEDZIELA 07.04. – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
godz. |
09:00 |
- w intencji Jerzego – z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa |
godz. |
11:00 |
- śp. Maria Nowak – od wnuka Szymona z rodziną |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Zofii |
24.03. - 31.03.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
24.03. – 31.03.2024
NIEDZIELA 24.03. – NIEDZIELA PALMOWA czyli MĘKI PAŃSKIEJ
godz. |
09:00 |
- śp. Jadwiga Koźbiał |
godz. |
11:00 |
- śp. Barbara i Zbysław Posłuszni, Marcin Posłuszny, Urszula Filipiak |
godz. |
18:30 |
- śp. Eugeniusz (3 rocznica śmierci) |
PONIEDZIAŁEK 25.03. – WIELKI PONIEDZIAŁEK
godz. |
08:00 |
- w intencji parafian |
WTOREK 26.03. – WIELKI WTOREK
godz. |
18:00 |
- śp. Antoni i Eugenia Adamowicz |
ŚRODA 27.03. – WIELKA ŚRODA
godz. |
18:00 |
- śp. Maria i Stanisław Leśnik – od Przemysława i Bogumiły z rodziną |
CZWARTEK 28.03. – WIELKI CZWARTEK
godz. |
19:00 |
- w intencji kapłanów i nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej |
PIĄTEK 29.03. – WIELKI PIĄTEK
godz. |
19:00 |
- LITURGIA NA CZEŚĆ MĘKI PAŃSKIEJ |
SOBOTA 30.03. – WIELKA SOBOTA
godz. |
21:00 |
- śp. Bronisława Nowakowska – od Lucyny i Jarosława |
godz. |
21:00 |
- śp. Jerzy Łuś – od Rady Ekonomicznej
|
NIEDZIELA 31.03. – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
godz. |
09:00 |
- śp. Józefa Ogiba – od Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
godz. |
11:00 |
- śp. Jerzy Talaga – od córki Kasi z rodziną |
godz. |
18:30 |
- śp. Józefa Ogiba – od Magdaleny i Roberta Nowickich z rodziną |
17.03. - 24.03.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
17.03. – 24.03.2024
NIEDZIELA 17.03. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Janina, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak i zmarli dziadkowie |
godz. |
11:00 |
- śp. Maria Walkowiak i zmarli z rodzin Sałkiewiczów, Nowickich i Zapaśników |
godz. |
18:30 |
- śp. Seweryna i Jan Rydian |
PONIEDZIAŁEK 18.03.
godz. |
08:00 |
- w intencji parafian |
WTOREK 19.03. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy, Andrzej i Marzena Piaścik oraz dusze w czyśćcu cierpiące |
ŚRODA 20.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Łuś – od żony i dzieci |
CZWARTEK 21.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Kacper Krystek |
PIĄTEK 22.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostrzenicy Małgorzaty i Janusza Paź z rodziną |
SOBOTA 23.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Marianna, Kazimierz, Joanna, Józef, Antoni i zmarli dziadkowie
|
NIEDZIELA 24.03. – NIEDZIELA PALMOWA czyli MĘKI PAŃSKIEJ
godz. |
09:00 |
- śp. Jadwiga Koźbiał |
godz. |
11:00 |
- śp. Barbara i Zbysław Posłuszni, Marcin Posłuszny, Urszula Filipiak |
godz. |
18:30 |
- śp. Eugeniusz (3 rocznica śmierci) |
10.03. - 17.03.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
10.03. – 17.03.2024
NIEDZIELA 10.03. – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- dziękczynna z okazji 18 urodzin Joanny – podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej |
godz. |
11:00 |
- z okazji 15 rocznicy urodzin Janka |
godz. |
18:30 |
- śp. Leszek Piksa |
PONIEDZIAŁEK 11.03.
godz. |
08:00 |
- w intencji dusz w czyśćcu cierpiących |
WTOREK 12.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Czesława i Kazimierz Lisek – od Ireny z dziećmi |
ŚRODA 13.03.
godz. |
18:00 |
- w intencji parafian |
CZWARTEK 14.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Wojciech Robaczyk i zmarli z rodziny |
PIĄTEK 15.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Marianna i Józef Grobelni |
SOBOTA 16.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Edmund Budzik i zmarli z rodziny
|
NIEDZIELA 17.03. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Janina, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak i zmarli dziadkowie |
godz. |
11:00 |
- śp. Maria Walkowiak i zmarli z rodzin Sałkiewiczów, Nowickich i Zapaśników |
godz. |
18:30 |
- |
03.03. - 10.03.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
03.03. – 10.03.2024
NIEDZIELA 03.03. – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Jarosław Krzyżański (10 rocznica śmierci) |
godz. |
11:00 |
- śp. Stefania, Stefan i zmarli z rodziny Szalbierz |
godz. |
18:30 |
- śp. Kazimierz Goździejewski |
PONIEDZIAŁEK 04.03. – ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA
godz. |
08:00 |
- z podziękowaniem za łaskę Bożą i prośbą o dalsze wspieranie solenizantki i jej rodziny |
WTOREK 05.03.
godz. |
18:00 |
- Kazimierz i Czesława Lisek – od wnuczki Justyny z rodziną |
ŚRODA 06.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Piotr (7 rocznica śmierci), Eugenia, Zdzisław, Janina, Paweł i zmarli z rodziny |
CZWARTEK 07.03.
godz. |
18:00 |
- w intencji parafian |
PIĄTEK 08.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Kazimierz Sipura – od rodziny Worochów |
SOBOTA 09.03.
godz. |
18:00 |
- śp. Czesław (31 rocznica śmierci), Stanisława, Zofia, Stanisław
|
NIEDZIELA 10.03. – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- |
godz. |
11:00 |
- z okazji 15 rocznicy urodzin Janka |
godz. |
18:30 |
- śp. Leszek Piksa |
25.02. - 03.03.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
25.02. – 03.03.2024
NIEDZIELA 25.02. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. |
09:00 |
- śp. Radosław Kunecki (w dniu urodzin) – z podziękowaniem za doczesne życie i dar nieba dla niego |
godz. |
11:00 |
- śp. Grażyna i Jacek Cenkielowie |
godz. |
18:30 |
- śp. Józef Adamek – od córki Marii z rodziną |
PONIEDZIAŁEK 26.02. - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. |
08:00 |
- śp. Maria Stachowska (1 rocznica śmierci) |
godz. |
18:00 |
- za dusze w czyśćcu cierpiące |
WTOREK 27.02. - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. |
08:00 |
- w intencji parafian |
godz. |
18:00 |
- w intencji Kornelii z okazji 13 urodzin |
ŚRODA 28.02. - REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
godz. |
12:00 |
- w intencji osób starszych i chorych z naszej parafii |
godz. |
18:00 |
- śp. Radosław Kunecki – od rodziny |
CZWARTEK 29.02.
godz. |
18:00 |
- śp. Maria Leśnik – od mężczyzn z Exodusu |
PIĄTEK 01.03. – I PIĄTEK MIESIĄCA
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy Lis (1 rocznica śmierci) |
SOBOTA 02.03. – I SOBOTA MIESIĄCA
godz. |
08:00 |
- śp. Józef Bryl – od wnuczki Anny z rodziną |
godz. |
18:00 |
- śp. Przemysław Jarzyniewski (1 rocznica śmierci)
|
NIEDZIELA 03.03. – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Jarosław Krzyżański (10 rocznica śmierci) |
godz. |
11:00 |
- śp. Stefania, Stefan i zmarli z rodziny Szalbierz |
godz. |
18:30 |
- śp. Kazimierz Goździejewski |
18.02. - 25.02.2024 r.
INTENCJE MSZALNE
18.02. – 25.02.2024
NIEDZIELA 18.02. – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Czesława, Kazimierz, Michał, Elżbieta, Marian, Franciszek, Antonina, Stanisława, Jan i zmarli z rodziny |
godz. |
11:00 |
- śp. Józefa Ogiba – od siostry Marii z rodziną |
godz. |
18:30 |
- śp. Józef Adamek i zmarli z rodzin Rewersów i Górków |
PONIEDZIAŁEK 19.02.
godz. |
08:00 |
- w intencji parafian |
WTOREK 20.02.
godz. |
18:00 |
- w intencji Katarzyny, z okazji urodzin, z podziękowaniem za dar życia i prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej |
ŚRODA 21.02.
godz. |
18:00 |
- śp. Aleksandra, Adam, Jerzy, Natalia, Antoni, Tadeusz, Eduardo, Józef i zmarli z rodziny |
CZWARTEK 22.02. – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA
godz. |
18:00 |
- śp. Andrzej Pstrągowski (6 rocznica śmierci) |
PIĄTEK 23.02.
godz. |
18:00 |
- śp. Kazimierz Sipura – od rodzin Turkowskich i Felińskich |
SOBOTA 24.02.
godz. |
18:00 |
- śp. Jerzy i Daniela (2 rocznica śmierci) Piaścik i dusze w czyśćcu cierpiące
|
NIEDZIELA 25.02. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
godz. |
09:00 |
- śp. Radosław Kunecki (w dniu urodzin) – z podziękowaniem za doczesne życie i dar nieba dla niego |
godz. |
11:00 |
- śp. Grażyna i Jacek Cenkielowie |
godz. |
18:30 |
- śp. Józef Adamek – od córki Marii z rodziną |