Intencje Mszalne

20.12. - 27.12.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

20.12. – 27.12.2020

 

 

NIEDZIELA 20.12. – IV NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- w intencji Bogu wiadomej

godz.

11.00

- śp. Iwona Kubera w 1 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- śp. Dawid

 

PONIEDZIAŁEK 21.12.

godz.

18.00

- śp. Janina Kurant – intencja od córki Aliny z rodziną

 

WTOREK 22.12.

godz.

18.00

- śp. Zenon Krasicki

 

ŚRODA 23.12.

godz.

6.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 24.12. – WIGILA BOŻEGO NARODZENIA

godz.

8.00

- śp. Kazimierz Skąpski – intencja od rodziny Nędzyńskich

                                                                                                          

PIĄTEK 25.12. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz.

0.00

- w intencji Parafian

godz.

9.00

- w 50 rocznicę ślubu Romualdy i Piotra z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- śp. Wojciech Łyszkowicz

godz.

18.30

- śp. Paweł i Stefania Adamek

 

SOBOTA 26.12. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

godz.

9.00

- śp. Szczepan i Helena

godz.

11.00

-

godz.

18.30

- śp. Jacek Czaczyk – intencja od rodziny Kurpiszów

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 27.12. –  NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

godz.

9.00

- śp. Anna w 24 r. śm., Szczepan, Natalia, Jerzy, Leszek, Stanisław, Katarzyna w 9 r. śm., Jan, Helena, Józef, Mirosław w 3 r. śm. Henryk w 2 r. śm., oraz dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

11.00

- śp. Magdalena Kubacha – intencja od teściowej

godz.

18.30

- śp. Helena, Henryk Górzyńscy, Antonina, Władysław Sworaccy

 


13.12. - 20.12.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

13.12. – 20.12.2020

 

 

NIEDZIELA 13.12. – III NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Janina w 29 rocznicę śmierci, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + teściowie i dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Wiktoria, Wincenty, Waleria, Witold Trojan oraz w intencji żywych i zmarłych z rodziny

godz.

18.30

- śp. Magdalena Kubacha – intencja od męża

 

PONIEDZIAŁEK 14.12. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA OD KRZYŻA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Marek Ferchmin z prośbą o życie wieczne

 

WTOREK 15.12.

godz.

18.00

- śp. Maria i Roman w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA 16.12.

godz.

6.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 17.12,

godz.

18.00

- śp. Magdalena Kubacha – intencja od rodzin Majów i Zaradnych

                                                                                                          

PIĄTEK 18.12.

godz.

18.00

- śp. Witold Kluczyński – intencja od mamy

 

SOBOTA 19.12.

godz.

6.00

- w intencji Adama i Patrycji z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o dalszą opiekę i Boże prowadzenie

godz.

18.00

- śp. Magdalena Kubacha – intencja od syna Marcina z Natalią

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 20.12. –  IV NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- w intencji Bogu wiadomej

godz.

11.00

- śp. Iwona Kubera w 1 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- śp. Dawid


6.12. - 13.12.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

6.12. – 13.12.2020

 

 

NIEDZIELA 6.12. – II NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Feliks Ogiba, + + rodzice i dziadkowie z obu stron

godz.

11.00

- śp. Andrzej, Bernard Dera

godz.

18.30

- w intencji wnuków, Tadeusza i Klary z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

PONIEDZIAŁEK 7.12. – WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziny Łeszyków i Rachwalskich, oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże dla prowadzących pierwszopiątkową adorację.

 

WTOREK 8.12. – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

godz.

18.00

- w intencji dziękczynnej za Wspólnotę Żywego Różańca, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących oraz radość życia wiecznego dla zmarłych członków wspólnoty

 

ŚRODA 9.12.

godz.

6.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 10.12,

godz.

18.00

- śp. Janina w 26 rocznicę śmierci, Eugenia, Zdzisław, Piotr i + + z rodziny

                                                                                                          

PIĄTEK 11.12.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

 

SOBOTA 12.12.

godz.

6.00

- śp. Janina Sklepowicz

godz.

14.00

- Msza ślubna: Zuzanna i Kacper

godz.

18.00

- śp. Irena Pancerow i + + z rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 13.12. –  III NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Janina w 29 rocznicę śmierci, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + teściowie i dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Wiktoria, Wincenty, Waleria, Witold Trojan oraz w intencji żywych i zmarłych z rodziny

godz.

18.30

- śp. Magdalena Kubacha – intencja od męża

 


29.11. - 6.12.2020

INTENCJE MSZALNE

29.11. – 6.12.2020

 

 

NIEDZIELA 29.11. – I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Marian Eitner, Teodora, Wacław, siostra Maria

godz.

11.00

- śp. Elżbieta, Bronisław, Ewa, Bogdan Stróżyńscy oraz w intencji żywych i zmarłych z rodziny

godz.

18.30

- śp. Paweł i Stefania Adamek

 

PONIEDZIAŁEK 30.11. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Waldek i Kazimierz Banaszyk

 

WTOREK 1.12.

godz.

18.00

- śp. Adam Szkaradek i + + z rodziny – intencja od szwagra Zdzisława z rodziną

 

ŚRODA 2.12.

godz.

6.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 3.12 – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, KAPŁANA

godz.

18.00

- z okazji zbliżających się imienin Marii, dziękując Bogu za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o wszelkie potrzebne łaski, zdrowie, pokój serca także dla całej rodziny

                                                                                                          

PIĄTEK 4.12.

godz.

18.00

- za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA 5.12.

godz.

6.00

- w intencji Mateusza i Tomka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.00

- śp. Łucja, Aleksy Jaśkowiak, Helena Ostach, Krystyna Lachowicz

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 6.12. –  II NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Feliks Ogiba, + + rodzice i dziadkowie z obu stron

godz.

11.00

- śp. Andrzej, Bernard Dera

godz.

18.30

- w intencji wnuków, Tadeusza i Klary z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 


22.11. - 29.11.2020

INTENCJE MSZALNE

22.11. – 29.11.2020

 

 

NIEDZIELA 22.11. – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz.

9.00

- + + z rodziny, przyjaciele i dobrodzieje

godz.

11.00

- śp. Zofia, Władysław Konieczni

godz.

18.30

- śp. Stanisława, Ignacy Rydian, + + z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 23.11.

godz.

18.00

- śp. Władysława Bączyk

 

WTOREK 24.11. – WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

godz.

18.00

- w intencji Parafian

 

ŚRODA 25.11.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 26.11.

godz.

18.00

- śp. Maria Nawrot z prośbą o spokój duszy i radość życia wiecznego

                                                                                                          

PIĄTEK 27.11.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

 

SOBOTA 28.11.

godz.

18.00

- śp. Marian w 10 rocznicę śmierci, Czesława, Kazimierz, Michał, Jan, Stanisława, Antonina, Franciszek i + + z rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 29.11. –  I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Marian Eitner, Teodora, Wacław, siostra Maria

godz.

11.00

-

godz.

18.30

- śp. Paweł i Stefania Adamek


15.11. - 22.11.2020

INTENCJE MSZALNE

15.11. – 22.11.2020

 

 

NIEDZIELA 15.11. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Stanisław i Elżbieta

godz.

11.00

- z okazji 10 urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej

godz.

18.30

- w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 16.11.

godz.

18.00

- śp. Joanna, Stanisław, Marian, Mieczysław, Andrzej, Leokadia, Wacław i dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 17.11. – WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ, ZAKONNICY

godz.

18.00

- śp. Helena, Józef, Stanisław, Mirosław, Henryk, Anna, Stanisław, Szczepan, Stanisława, Natalia, Jerzy, Leszek, Katarzyna, Jan, + + dziadkowie, krewni z obu stron, kapłani, siostry zakonne, sąsiedzi i dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA 18.11. – WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZIEWICY, MĘCZENNICY

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 19.11.

godz.

18.00

- śp. Stanisław i Elżbieta Bączyk

                                                                                                          

PIĄTEK 20.11. – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO, KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Ewa Czabaćko – intencja od Rolanda z żoną oraz Rajmunda z żoną i dziećmi

 

SOBOTA 21.11. – WSPOMNIENIE OFIAROWANIE NMP

godz.

18.00

- śp. Maria, Teofil Czerwińscy i + + z rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 22.11. –  UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz.

9.00

- + + z rodziny, przyjaciele i dobrodzieje

godz.

11.00

- śp. Zofia, Władysław Konieczni

godz.

18.30

- śp. Stanisława, Ignacy Rydian, + + z rodziny

 


8.11. - 15.11.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

8.11. – 15.11.2020

 

 

NIEDZIELA 8.11. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Lidia, Franciszka, Antoni, Walenty, Sylwester, Danuta, Henryk, Edmund, Genowefa, Maria, Artur, Zdzisław, Eugenia, Stanisław, Maria, Cecylia oraz + + z rodzin Nikowskich, Łeszyków, Fręśkich, Kasprowiczów i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

11.00

- śp. Tomasz Depa

godz.

18.30

- śp. Regina, Maria, Władysław, Jan, Marianna, Józef, Tomasz Anus

 

PONIEDZIAŁEK 9.11. – ŚWIĘTO ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

godz.

18.00

- z okazji 18 urodzin Weroniki z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o błogosławieństwo, dar mądrości w podejmowaniu decyzji życiowych – intencja od rodziców

 

WTOREK 10.11. – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- w intencji wszystkich zmarłych z rodzin: Łuś, Grzelka, Derucki, Musiał, Bałaban, Strakszys, by mogli cieszyć się szczęściem wiecznym

 

ŚRODA 11.11. – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

godz.

8.00

- w intencji Ojczyzny

                                                                                                     

CZWARTEK 12.11. – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Witold Mally – intencja od żony z rodziną

                                                                                                          

PIĄTEK 13.11. – WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

godz.

18.00

- śp. Stanisława, Stanisław, Czesław, Zofia Urbańscy i + + z rodziny

 

SOBOTA 14.11.

godz.

18.00

- śp. Eugenia w 5 rocznicę śmierci, Zdzisław, Piotr, Janina i + + z rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 15.11. –  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Stanisław i Elżbieta

godz.

11.00

- z okazji 10 urodzin Wiktorii z podziękowaniem za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej

godz.

18.30

- w intencji Parafian


1.11. - 8.11.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

1.11. – 8.11.2020

 

 

NIEDZIELA 1.11. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH

godz.

9.00

- w intencji Parafian

godz.

11.00

- śp. Grzegorz Liczbański, + + z rodziny Liczbańskich, Bieleckich, Mikuliczów, i Bornakowskich

godz.

15.00

- w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym

godz.

18.30

- śp. Czesław Kulka + + z rodziny Kulka, Urnych, Świerkowskich, Suszczyńskich, Roll, Leonhard, Brencz, Rzepeckich, Pająk, Wojciechowskich, Deręgowskich

 

PONIEDZIAŁEK 2.11. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

godz.

18.00

- w intencji Parafian zmarłych przez ostatni rok

 

WTOREK 3.11.

godz.

18.00

- śp. Stanisław Leśnik, Wojciech Robaczyk, + + z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA 4.11. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 5.11.

godz.

18.00

- śp. Józef Sałkiewicz w 17 rocznicę śmierci, + + z rodziny Sałkiewiczów, Nowickich, Zapaśników i Maria Walkowiak

                                                                                                          

PIĄTEK 6.11.

godz.

18.00

- w intencji zmarłych członków Żywego Różańca

 

SOBOTA 7.11.

godz.

18.00

- w intencji Barbary z okazji 21 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 8.11. –  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Lidia, Franciszka, Antoni, Walenty, Sylwester, Danuta, Henryk, Edmund, Genowefa, Maria, Artur, Zdzisław, Eugenia, Stanisław, Maria, Cecylia oraz + + z rodzin Nikowskich, Łeszyków, Fręśkich, Kasprowiczów i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

11.00

- śp. Tomasz Depa

godz.

18.30

-


25.10. - 1.11.2020

INTENCJE MSZALNE

25.10. – 1.11.2020

 

 

NIEDZIELA 25.10. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Anny z prośbą o łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- w 13 rocznicę urodzin Rozalii z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- śp. Jana Zawielak – intencja od Kasi

 

PONIEDZIAŁEK 26.10.

godz.

18.00

- śp. Małgorzata Kruczyńska

 

WTOREK 27.10.

godz.

18.00

- śp. Lucyna, Stanisława, Stefan, + + z rodziny Dziedziców

 

ŚRODA 28.10. – ŚWIĘTO ŚW. SZYMONA I JUDY TADEUSZA, APOSTOŁÓW

godz.

8.00

- w intencji ks. Artura, z prośbą o łaskę zdrowia

                                                                                                     

CZWARTEK 29.10.

godz.

18.00

- śp. Joanna, Józef, Antoni, Marianna, Kazimierz i + + z rodziny

                                                                                                          

PIĄTEK 30.10.

godz.

18.00

- śp. Paweł i Stefania Adamek

 

SOBOTA 31.10.

godz.

18.00

- śp. Józef w 18 rocznicę śmierci, Elżbieta Przybylak

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 1.11. –  NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

godz.

9.00

- w intencji Parafian

godz.

11.00

-

godz.

15.00

- w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu parafialnym

godz.

18.30

- śp. Czesław Kulka + + z rodziny Kulka, Urny, Świerkowski, Suszczyński, Roll, Leonhard, Brencz, Rzepecki


18.10. - 25.10.2020

INTENCJE MSZALNE

18.10. – 25.10.2020

 

 

NIEDZIELA 18.10. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Janina, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak i dziadkowie

godz.

11.00

- Dziękczynna za uratowanie życia córki i koleżanki

godz.

18.30

- z okazji 18 urodzin Oli z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej – intencja od chrzestnej z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 19.10.

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – intencja od Mirosławy Anus z rodziną

 

WTOREK 20.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA

godz.

18.00

- śp. Władysława Zowczak

 

ŚRODA 21.10.

godz.

8.00

- w intencji Ani, Macieja, Mateusza i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo

                                                                                                     

CZWARTEK 22.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA

godz.

18.00

- z podziękowaniem za zdrowie z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                                                                          

PIĄTEK 23.10.

godz.

18.00

- śp. Roman Godyniak – intencja od córek

 

SOBOTA 24.10.

godz.

18.00

- śp. Sabina, Józef, Ryszard Waśko

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 25.10. –  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Anny z prośbą o łaskę nawrócenia i Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- w 13 rocznicę urodzin Rozalii z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- śp. Jana Zawielak – intencja od Kasi


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.