Intencje Mszalne

01.10. - 08.10.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

01.10. – 08.10.2023

 

 

NIEDZIELA 01.10. – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Joanna i Wacław Chwołka

godz.

11:00

- śp. Danuta Borowiak – od brata z rodziną

godz.

18:30

- śp. rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obu stron

 

PONIEDZIAŁEK 02.10. – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

godz.

18:00

- śp. Helena i Wacław Ostrowicz – od syna z rodziną

 

WTOREK 03.10.

godz.

18:00

- śp. Walentyna Dobrowińska, 2 rocznica śmierci

 

ŚRODA 04.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 05.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY          I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- w intencji dziecka duchowo adoptowanego

 

PIĄTEK 06.10. – I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- śp. Edward

 

SOBOTA 07.10. – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ, I SOBOTA MIESIĄCA

godz.

08:00

- za członków Żywego Różańca

godz.

18:00

- śp. Janina i zmarli z rodziny

 

NIEDZIELA 08.10. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- w intencji Janka z okazji 15 urodzin

godz.

11:00

- dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla darczyńcy

godz.

18:30

- śp. rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obu stron

 


24.09. - 01.10.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

24.09. – 01.10.2023

 

 

NIEDZIELA 24.09. – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Halina i Sylwester Łochyńscy

godz.

11:00

- w intencji Stasia z okazji 2 urodzin

godz.

18:30

- śp. Bogumiła Tyksińska, 2 rocznica śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 25.09.

godz.

18:00

- śp. Czesław Lebioda – od córki z rodziną

 

WTOREK 26.09.

godz.

18:00

- śp. Danuta Jankowska – od rodziny Niesłuchowskich

 

ŚRODA 27.09. – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO, PREZBITERA

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 28.09. – WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA

godz.

18:00

- śp. Danuta Jankowska – od sąsiadów z bloku nr 4

 

PIĄTEK 29.09. – ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

godz.

18:00

- z okazji urodzin – dziękczynna za łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla całej rodziny

 

SOBOTA 30.09. – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18:00

- śp. Lech Trzciński i zmarli z rodzin Antczak i Trzcińskich

 

NIEDZIELA 01.10. – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Joanna i Wacław Chwołka

godz.

11:00

- śp. Danuta Borowiak – od brata z rodziną

godz.

18:30

- śp. rodzice, rodzeństwo i dziadkowie z obu stron

 

 

 


17.09. - 24.09.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

17.09. – 24.09.2023

 

 

NIEDZIELA 17.09. – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Roman Juchniewicz – od sąsiadów z ul. Poprzecznej

godz.

11:00

- śp. Wojciech Łyszkowicz

godz.

18:30

- śp. Marian Grzybczyński i zmarli z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 18.09. – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

godz.

18:00

- w intencji Katarzyny z okazji urodzin – dziękczynna za łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla niej i jej rodziny

 

WTOREK 19.09.

godz.

18:00

- śp. Małgorzata Kruczyńska

 

ŚRODA 20.09. – WSPOMNIENIE ŚW. MM. ANDRZEJA KIM TAEGON, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 21.09. – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

godz.

18:00

- śp. Danuta Jankowska – od sąsiadów z bloku nr. 6

 

PIĄTEK 22.09.

godz.

18:00

- śp. Józef Jańczak i zmarli z rodzin Jańczaków i Krzyżanowskich

 

SOBOTA 23.09. – WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY, PREZBITERA

godz.

18:00

- śp. Eugeniusz – od syna

 

NIEDZIELA 24.09. – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Halina i Sylwester Łochyńscy

godz.

11:00

- w intencji Stasia z okazji 2 urodzin

godz.

18:30

- śp. Bogumiła Tyksińska, 2 rocznica śmierci

 

 


10.09. - 17.09.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

10.09. – 17.09.2023

 

 

NIEDZIELA 10.09. – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 18 urodzin Aleksa z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej oraz pomyślność na maturze

godz.

11:00

- śp. Maria Gryczewska – z okazji urodzin i imienin

godz.

18:30

- z okazji urodzin Uli i Janusza

 

PONIEDZIAŁEK 11.09.

godz.

18:00

- śp. Helena Nowicka (26 rocznica śmierci), Maria Walkowiak i zmarli z rodziny

 

WTOREK 12.09.

godz.

18:00

- w intencji Jurka i Basi – dziękczynna za Bożą opiekę z prośbą o zdrowie i pomoc we wszystkich sprawach życiowych

 

ŚRODA 13.09. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA CHRYZOSTOMA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 14.09. – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

godz.

18:00

- śp. Helena, Stefan Pytel, Roman Juchniewicz, Lidia, Maria, Franciszka, Artur, Walenty i zmarli z rodzin Łeszyków i Nikowskich

 

PIĄTEK 15.09. – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY BOLESNEJ

godz.

18:00

- za dusze w czyśćcu cierpiące i za konających

 

SOBOTA 16.09. – WSPOMNIENIE ŚW. MM. KORNELIUSZA, PAPIEŻA I CYPRIANA, BISKUPA

godz.

18:00

- dziękczynna z okazji 20 rocznicy ślubu Ewy i Tomasza

 

NIEDZIELA 17.09. – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Roman Juchniewicz – od sąsiadów z ul. Poprzecznej

godz.

11:00

- śp. Wojciech Łyszkowicz

godz.

18:30

- śp. Marian Grzybczyński i zmarli z rodziny

 


03.09. - 10.09.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

03.09. – 10.09.2023

 

 

NIEDZIELA 03.09. – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Jerzy Lis, Władysław i Weronika Grat, Aniela i Jan Żołądek – od Stanisława i Agnieszki

godz.

11:00

- z okazji 18 rocznicy ślubu Marianny i Adama - z podziękowaniem za wszystkie łaski i dzieci, z prośbą o umocnienie wiary, nadziei i miłości w rodzinie

godz.

18:30

- śp. Włodzimierz Małolepszy – od Łeszyków i Rachwalskich

 

PONIEDZIAŁEK 04.09.

godz.

18:00

- śp. Stanisława (ona) Chełpa – od Jadwigi Michalczyk

 

WTOREK 05.09.

godz.

18:00

- śp. s. Anna Sołtys – od Heleny Sołtys

 

ŚRODA 06.09.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 07.09. – I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- dziękczynna za studia i obronę pracy z prośbą o boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Kasi

 

PIĄTEK 08.09. – ŚWIĘTO NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz.

18:00

- dziękczynna z okazji 5 rocznicy zawarcia małżeństwa Joanny i Tomasza, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

 

SOBOTA 09.09.

godz.

18:00

- dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla całej rodziny

 

NIEDZIELA 10.09. – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 18 urodzin Aleksa z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej oraz pomyślność na maturze

godz.

11:00

- śp. Maria Gryczewska – z okazji urodzin i imienin

godz.

18:30

- z okazji urodzin Uli i Janusza

 


27.08. - 03.09.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

27.08. – 03.09.2023

 

 

NIEDZIELA 27.08. – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- DOŻYNKI

godz.

11:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Głodowskich i Maćkowskich

godz.

18:30

- śp. Krystyna Wronka – od rodziny Stefańskich

 

PONIEDZIAŁEK 28.08. – WSPOMNIENIE ŚW. AUGUSTYNA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18:00

- dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Danuty i Michała, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i łaski

 

WTOREK 29.08. – MĘCZEŃSTWO ŚW. JANA CHRZCICIELA – ODPUST PARAFIALNY

godz.

19:00

- śp. Eugenia (2 rocznica śmierci) i Antoni Adamowicz oraz zmarli z rodziny Anusów

 

ŚRODA 30.08.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 31.08.

godz.

18:00

- śp. Stanisława (ona) Chełpa – od Krzysztofa i Marii Michalczyk

 

PIĄTEK 01.09. – I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- śp. Stanisława (ona) Chełpa – od Pawła i Marii Michalczyk

 

SOBOTA 02.09. – I SOBOTA MIESIĄCA

godz.

08:00

- w intencji parafian

godz.

18:00

- dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę św. Józefa

 

NIEDZIELA 03.09. – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Jerzy Lis, Władysław i Weronika Grat, Aniela i Jan Żołądek – od Stanisława i Agnieszki

godz.

11:00

- z okazji 18 rocznicy ślubu Marianny i Adama - z podziękowaniem za wszystkie łaski i dzieci, z prośbą o umocnienie wiary, nadziei i miłości w rodzinie

godz.

18:30

- śp. Włodzimierz Małolepszy – od Łeszyków i Rachwalskich

 


20.08. - 27.08.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

20.08. – 27.08.2023

 

 

NIEDZIELA 20.08. – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Karolina Przybylak – od Gosi i Danusi z rodzinami

godz.

11:00

- w intencji Kingi i Marcina z okazji 1 rocznicy ślubu

godz.

18:30

- śp. Krystyna Wronka – od synowej Kariny z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 21.08. – WSPOMNIENIE ŚW. PIUSA X, PSPIEŻA

godz.

18:00

- śp. Karolina Przybylak – od rodzin Krawczyk i Kopacki

 

WTOREK 22.08. – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ

godz.

18:00

-

 

ŚRODA 23.08.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 24.08. – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

godz.

18:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Kopacki i Krawczyk

 

PIĄTEK 25.08.

godz.

18:00

- śp. Ryszard Trybus – od Pawła z rodziną

 

SOBOTA 26.08. – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

godz.

18:00

-

 

NIEDZIELA 27.08. – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- DOŻYNKI

godz.

11:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Głodowskich i Maćkowskich

godz.

18:30

- śp. Krystyna Wronka – od rodziny Stefańskich

 


13.08. - 20.08.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

13.08. – 20.08.2023

 

 

NIEDZIELA 13.08. – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- w intencji dobrodziejów parafii

godz.

11:00

- śp. Barbara Grządzielska (4 rocznica śmierci)

godz.

18:30

- w intencji parafian

 

PONIEDZIAŁEK 14.08. – WSPOMNIENIE ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, PREZBITERA I MĘCZENNIKA

godz.

18:00

- śp. Przemysław Jarzyniewski – od babci Wandy

 

WTOREK 15.08. – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

godz.

09:00

- śp. Maria i Kazimierz Bączyk

godz.

11:00

- z okazji 60 urodzin Sławomira

godz.

18:30

- w intencji Marii z okazji imienin, z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i opiekę matki Bożej

 

ŚRODA 16.08.

godz.

08:00

- śp. Mieczysława (ona) Herman

 

CZWARTEK 17.08. – WSPOMNIENIE ŚW. JACKA, PREZBITERA

godz.

18:00

- śp. Krystyna i Edmund Wesołowscy, Henryk Franke, Halina, Jan, Eugeniusz i zmarli z rodzin Wesołowskich i Kaszuba

 

PIĄTEK 18.08. – WSPOMNIENIE BŁ. SANCJI SZYMKOWIAK, DZIEWICY

godz.

18:00

- śp. Karolina Przybylak – od rodzin Waszak i Kozak

 

SOBOTA 19.08.

godz.

18:00

- śp. Marian Pol – od córki Marii z rodziną

 

NIEDZIELA 20.08. – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Karolina Przybylak – od Gosi i Danusi z rodzinami

godz.

11:00

- w intencji Kingi i Marcina z okazji 1 rocznicy ślubu

godz.

18:30

- śp. Krystyna Wronka – od synowej Kariny z rodziną

 

 


06.08. - 13.08.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

06.08. – 13.08.2023

 

 

NIEDZIELA 06.08. – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Jolanta – od Ani i Tadeusza z rodziną

godz.

11:00

- śp. Andrzej Miękisiak (12 rocznica śmierci), zmarli rodzice i teściowie

godz.

18:30

- z okazji 18 rocznicy ślubu Katarzyny i Cezarego

 

PONIEDZIAŁEK 07.08. – WSPOMNIENIE BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO

godz.

18:00

- z ok. 97 rocznicy urodzin – dziękczynna za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kazimiery i całej rodziny

 

WTOREK 08.08. – WSPOMNIENIE ŚW. DOMINIKA, PREZBITERA

godz.

18:00

- śp. Piotr, Stanisław, Walery i Agnieszka oraz o szczęście wieczne dla zmarłych rodziców, dziadków, braci i rodziców chrzestnych

 

ŚRODA 09.08. – ŚWIĘTO ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA, DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI EUROPY

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 10.08. – ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

godz.

18:00

- śp. Roman Juchnieiwcz – od Czesławy z rodziną

 

PIĄTEK 11.08. – WSPOMNIENIE ŚW. KLARY, DZIEWICY

godz.

18:00

- za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA 12.08.

godz.

18:00

- śp. Dariusz Wojciechowski (5 rocznica śmierci)

 

NIEDZIELA 13.08. – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- w intencji dobrodziejów parafii

godz.

11:00

- śp. Barbara Grządzielska (4 rocznica śmierci)

godz.

18:30

- w intencji parafian

 

 


23.07. - 30.07.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

23.07. – 30.07.2023

 

 

NIEDZIELA 23.07. – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji 50 urodzin

godz.

11:00

- śp. s. Anna Sołtys – od Jolanty Dębińskiej z Dusznik

godz.

18:30

- śp. Maria, Hieronim, Ewa, Kazimierz, Marian, Kazimiera, zmarli dziadkowie i zmarli z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 24.07. – WSPOMNIENIE ŚW. KINGI, DZIEWICY

godz.

18:00

- śp. Przemysław Jarzyniewski – od przyjaciół Zespołu Szkół i Placówek w Radziejowie

 

WTOREK 25.07. – ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA

godz.

18:00

- o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Anny z okazji imienin

 

ŚRODA 26.07. – WSPOMNIENIE ŚW. JOACHIMA I ANNY, RODZICÓW NMP

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 27.07.

godz.

18:00

- śp. Anna, Szczepan, Natalia, Jerzy, Leszek, Stanisław, Stanisława i zmarli z rodziny

 

PIĄTEK 28.07.

godz.

18:00

- śp. Kazimierz Goździejewski (1 rocznica śmierci)

 

SOBOTA 29.07. – WSPOMNIENIE ŚW. MARTY, MARII I ŁAZARZA

godz.

18:00

- śp. Krystyna Fengier – od Zenona i Marii Fengier

 

NIEDZIELA 30.07. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- dziękczynne z okazji 70 urodzin Krystyny

godz.

11:00

- śp. Zofia, Marian i Ula Kusz

godz.

18:30

- śp. Przemysław Jarzyniewski – od teściowej

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.