Intencje Mszalne

28.06. - 5.07.2020

INTENCJE MSZALNE

28.06. – 5.07.2020

 

 

NIEDZIELA 28.06. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Grażyna, Jacek Rak w 5 rocznicę śmierci, Agnieszka Rak, + + z rodziny Anus, Dera, Staniewicz, Łuczak, Miłosz

godz.

11.00

- I śluby Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej

godz.

18.30

- śp. Jan Michalczyk

 

PONIEDZIAŁEK 29.06. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA

godz.

18.00

- w intencji Bogu wiadomej

 

WTOREK 30.06.

godz.

18.00

- śp. Sabina Waśko w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA 1.07.

godz.

8.00

- w intencji ks. abp. Stanisława Gądeckiego, biskupów pomocniczych i wszystkich kapłanów Archidiecezji Poznańskiej

                                                                                                     

CZWARTEK 2.07.

godz.

18.00

- w intencji Mirosława z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                                                                          

PIĄTEK 3.07. – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Danuta Cybulska – intencja od przyjaciół

 

SOBOTA 4.07.

godz.

16.30

- w intencji Genowefy i Romana z okazji 40 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.00

- śp. Irena Schiller – intencja od córki Danuty z rodziną

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 5.07. –  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef i Marianna Grobelni

godz.

11.00

- w intencji Katarzyny i Tomasza z okazji 10 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii


21.06. - 28.06.20202

INTENCJE MSZALNE

21.06. – 28.06.2020

 

 

NIEDZIELA 21.06. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Włodzimierza w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie

godz.

11.00

- śp. Piotr, Kazimiera, Franciszek Wróblewscy, Julianna, Józef Kaminiarz, Maria, Marian, Dariusz Wojciechowscy

godz.

18.30

- śp. Cecylia, Stanisław, Alicja, Hubert Ługowscy

 

PONIEDZIAŁEK 22.06.

godz.

18.00

- śp. Irena Sołtysiak – intencja od Felicji Poniatowskiej z rodziną

 

WTOREK 23.06.

godz.

18.00

- śp. Genowefa Bajwolska

 

ŚRODA 24.06. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 25.06. – WSPOMNIENIE NMP ŚWIĘTOGÓRSKIEJ Z GOSTYNIA

godz.

18.00

- w intencji Miłosza z okazji 21 urodzin z prośbą o dobry wybór drogi życiowej

                                                                                                          

PIĄTEK 26.06.

godz.

18.00

- dziękczynna za otrzymane łaski i pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy

 

SOBOTA 27.06.

godz.

18.00

- w intencji Lidki z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 28.06. –  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Grażyna, Jacek Rak w 5 rocznicę śmierci, Agnieszka Rak, + + z rodziny Anus, Dera, Staniewicz, Łuczak, Miłosz

godz.

11.00

- I śluby Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej

godz.

18.30

- śp. Jan Michalczyk

 


14.06. - 21.06.2020

INTENCJE MSZALNE

14.06. – 21.06.2020

 

 

NIEDZIELA 14.06. – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef w 16 rocznicę śmierci, Janina, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Czesław Kulka w 7 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w 18 urodziny Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane  łaski, z prośbą o dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo

 

PONIEDZIAŁEK 15.06.

godz.

18.00

- śp. Justyna Gruszczyńska

 

WTOREK 16.06.

godz.

18.00

- w intencji Parafian

 

ŚRODA 17.06. – WSPOMNIENIE ŚW. BRATA ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA

godz.

18.00

- w 25 rocznicę ślubu Danuty i Tomasza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                                                                     

CZWARTEK 18.06.

godz.

18.00

- w 29 rocznicę ślubu Ewy i Mirosława z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

                                                                                                          

PIĄTEK 19.06. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

godz.

18.00

- w intencji małżonków Barbary i Jerzego oraz Hanny i Adama z okazji rocznicy ślubu w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej i św. Józefa, błogosławieństwo Boże dla rodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla Hanny i zdrowie dla dziecka i matki

 

SOBOTA 20.06. – WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP

godz.

18.00

- śp. Jan Jabłoński i Bronisława Kopańska

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 21.06. –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Włodzimierza w dniu urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą O Boże błogosławieństwo oraz zdrowie

godz.

11.00

- śp. Cecylia, Stanisław, Alicja, Hubert Ługowscy

godz.

18.30

-


7.06. - 14.06.2020

INTENCJE MSZALNE

7.05. – 14.06.2020

 

 

NIEDZIELA 7.05. – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz.

9.00

- śp. Bogdan Mikołajewski

godz.

11.00

- śp. Marek Sarniak w 10 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 8.06. – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – intencja od najbliższych

 

WTOREK 9.06.

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – intencja od najbliższych

 

ŚRODA 10.06. – WSPOMNIENIE BŁ. BOGUMIŁA, BISKUPA, PATRONA ARCHIDIECEZJI

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 11.06. – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

godz.

9.00

- śp. Jarosław i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

                                                                                                          

PIĄTEK 12.06.

godz.

18.00

- śp. Apolonia, Józef, Feliks i + + z rodziny Kosickich

 

SOBOTA 13.06. – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Eugenia, Zdzisław, Piotr i + + z rodziny Nikowskich i Woronkiewiczów

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 14.06. –  XI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Józef w 16 rocznicę śmierci, Janina, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Czesław Kulka w 7 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w 18 urodziny Magdaleny z podziękowaniem za otrzymane  łaski, z prośbą o dary Ducha św. i Boże błogosławieństwo


31.05. - 7.06.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

31.05. – 7.06.2020

 

 

NIEDZIELA 31.05. – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz.

9.00

- z okazji 15 urodzin Igora z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- śp. Helena w 11 rocznicę śmierci, Weronika, Jadwiga, Józef, Stanisław, Wacław, Mirosław, Władysław, + + dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

- z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą przez wstawiennictwo NMP Nieustającej Pomocy o dalsze łaski, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zosi w 4 rocznicę urodzin, Olka w 8 rocznicę urodzin, Krystyna w 75 rocznicę urodzin oraz o szczęśliwą operację dla Zosi

 

PONIEDZIAŁEK 1.06. – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- w intencji Szymona z prośbą o pomyślne zdanie matury i wybór drogi życiowej zgodnej z wolą Bożą, o także o potrzebne łaski i dary Ducha św. dla dzieci i młodzieży z rodziny Kubacha, Kowlaczyk oraz chrześniaków Moniki i Michała

 

WTOREK 2.06.

godz.

18.00

- śp. Halina Macke – Drymel – intencja od Danuty i Jolanty

 

ŚRODA 3.06. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

godz.

8.00

- o łaskę zdrowia dla Gosi

                                                                                                     

CZWARTEK 4.06. – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA, NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Irena Sołtysiak – intencja od Marii Przybylak

                                                                                                          

PIĄTEK 5.06. – WSPOMNIENIE ŚW. BONIFACEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Ryszard Cała – intencja od rodziny Anusów i Derów

 

SOBOTA 6.06.

godz.

18.00

- śp. Władysława Bączyk

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 7.06. –  NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz.

9.00

- śp. Bogdan Mikołajewski

godz.

11.00

- śp. Marek Sarniak w 10 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- w intencji Parafian


24.05. - 31.05.2020

INTENCJE MSZALNE

24.05. – 31.05.2020

 

 

NIEDZIELA 24.05. – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz.

9.00

- śp. Edmund w 9 rocznicę śmierci, Krystyna, Minna, Wojciech Wesołowscy i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Maria Skubek w 1 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 25.05.

godz.

18.00

- za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 26.05. – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NERI

godz.

18.00

- śp. Janina, Eugenia, Zdzisław, Piotr i + + z rodziny

 

ŚRODA 27.05.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 28.05.

godz.

18.00

- śp. Jan, Edmund, Pelagia, Janina, Marian, + + z rodziny Malinowskich, Kosickich, Kozikowskich i Lisiaków

                                                                                                          

PIĄTEK 29.05. – WSPOMNIENIE ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY, PATRONKI ARCHIDIECEZJI

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od Bogumiły Borowiak

 

SOBOTA 30.05.

godz.

18.00

- w 4 rocznicę urodzin Piotr z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 31.05. –  NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz.

9.00

- z okazji 15 urodzin Igora z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- śp. Helena w 11 rocznicę śmierci, Weronika, Jadwiga, Józef, Stanisław, Wacław, Mirosław, Władysław, + + dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

-


17.05. - 24.05.2020

INTENCJE MSZALNE

17.05. – 24.05.2020

 

 

NIEDZIELA 17.05. – 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

godz.

9.00

- śp. Otylia, Stanisław Pers i + + z rodziny

godz.

11.00

- dziękczynna za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II

godz.

18.30

- śp. Cecylia, Stanisław Ługowscy, Zygmunt Kiełbratowski

 

PONIEDZIAŁEK 18.05.

godz.

18.00

- śp. Halina w 1 rocznicę śmierci, Andrzej, Natalia

 

WTOREK 19.05.

godz.

18.00

- o radość nieba dla śp. Jana Rydiana oraz rodziców i rodzeństwa z obu stron

 

ŚRODA 20.05.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 21.05.

godz.

18.00

- śp. Joanna, Urszula, Marianna, Józef, Antoni, Kazimierz i + + z rodziny

                                                                                                          

PIĄTEK 22.05.

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od Jadwigi Michalczyk

 

SOBOTA 23.05.

godz.

18.00

- w intencji Zuzanny w dniu imienin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 24.05. –  NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz.

9.00

- śp. Edmund w 9 rocznicę śmierci, Krystyna, Minna, Wojciech Wesołowscy i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Maria Skubek w 1 rocznicę śmierci


10.05. - 17.05.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

10.05. – 17.05.2020

 

NIEDZIELA 10.05. – 5 NIEDZIELA WIELKANOCY

godz.

9.00

- śp. Wacław Gawlik, wnuczka Agata oraz + + z rodziny Zielińskich i Gawlików

godz.

11.00

- śp. Józef w 36 rocznicę śmierci, Helena, Stanisław, Mirosław, Henryk,  dziadkowie i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

- w intencji Parafian

 

PONIEDZIAŁEK 11.05.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Strycharz

 

WTOREK 12.05.

godz.

18.00

- śp. Józef Kozłowski w 1 rocznicę śmierci

 

ŚRODA 13.05.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 14.05. – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Bogna Andrzejewska – intencja od wnuków Michała i Damiana z rodzinami

                                                                                                          

PIĄTEK 15.05.

godz.

18.00

- śp. Stanisław Renowicki – intencja imieninowa od Gosi

 

SOBOTA 16.05. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, KAPŁANA, MĘCZENNIKA, PATRONA POLSKI

godz.

18.00

- w intencji Zofii Mikołajewskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 17.05. –  6 NIEDZIELA WIELKANOCNY

godz.

9.00

- śp. Otylia, Stanisław Pers i + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Cecylia, Stanisław Ługowscy, Zygmunt Kiełbratowski


3.05. - 10.05.2020

INTENCJE MSZALNE

3.05. – 10.05.2020

 

NIEDZIELA 3.05. – 4 NIEDZIELA WIELKANOCY

godz.

9.00

- w intencji Ojczyzny

godz.

11.00

- w intencji Bogu wiadomej

godz.

18.30

- w 1 rocznicę urodzin Kasi oraz w rocznicę urodzin Ali i Gabrysi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 4.05.

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od syna Waldemara z rodziną

 

WTOREK 5.05.

godz.

18.00

- śp. Dariusz Thiel – intencja od rodziny z Poznania i Obelzanek

 

ŚRODA 6.05. – ŚWIĘTO ŚW. FILIPA I JAKUBA, APOSTOŁÓW

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 7.05.

godz.

18.00

- śp. Iwona Kubera – intencja od męża i synów z rodzinami

                                                                                                          

PIĄTEK 8.05. – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I ARCHIDIECEZJI

godz.

18.00

- śp. Dawid Adamski i + + z rodziny p. Ewy

 

SOBOTA 9.05.

godz.

18.00

- z podziękowaniem Panu Bogu i Matce Bożej Częstochowskiej za otrzymane łaski i błogosławieństwo, z prośbą o wspieranie w dalszym życiu całej rodziny

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 10.05. –  5 NIEDZIELA WIELKANOCNY

godz.

9.00

- + + z rodziny Zielińskich i Gawlików

godz.

11.00

-

godz.

18.30

- w intencji Parafian


26.04. - 3.05.2020 r.

INTENCJE MSZALNE

26.04. – 3.05.2020

 

NIEDZIELA 26.04. – 3 NIEDZIELA WIELKANOCY

godz.

9.00

- w 30 rocznicę ślubu Beaty i Waldemara z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

11.00

- śp. Maria, Mieczysław Woźniak i + + z rodziny

godz.

18.30

- śp. Maria Beśka w 9 rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 27.04.

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od rodziny Szafranów i Chruścickich

 

WTOREK 28.04.

godz.

18.00

- w 58 rocznicę ślubu Adeli i Kazimierza, 28 rocznicę ślubu Renaty i Krzysztofa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz w 23 rocznicę święceń ks. Marka Dudka i 20 rocznicę święceń ks. Tomasza Kulki z prośbą o siłę i Boże prowadzenie

 

ŚRODA 29.04. – ŚWIĘTO ŚW. KATARZYNY ZE SIENY, DZIEWICY, DOKTORA KOŚCIOŁA, PATRONKI EUROPY

godz.

8.00

- w intencji Parafian

                                                                                                     

CZWARTEK 30.04.

godz.

18.00

- śp. Maria Goździejewska – intencja od wnuka Mariusza

                                                                                                          

PIĄTEK 1.05.

godz.

18.00

- śp. Krystyna Walkowiak

 

SOBOTA 2.05. – UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI

godz.

18.00

- z okazji 1 rocznicy ślubu Elizy i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz św. Józefa.

                                                                                                                                       

NIEDZIELA 3.05. –  4 NIEDZIELA WIELKANOCNY

godz.

9.00

- w intencji Ojczyzny

godz.

11.00

-

godz.

18.30

- w 1 rocznicę urodzin Kasi oraz w rocznicę urodzin Ali i Gabrysi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.