Intencje Mszalne

18.02. - 25.02.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

18.02. – 25.02.2024

 

NIEDZIELA 18.02. – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz.

09:00

- śp. Czesława, Kazimierz, Michał, Elżbieta, Marian, Franciszek, Antonina, Stanisława, Jan i zmarli z rodziny

godz.

11:00

- śp. Józefa Ogiba – od siostry Marii z rodziną

godz.

18:30

- śp. Józef Adamek i zmarli z rodzin Rewersów i Górków

 

PONIEDZIAŁEK 19.02.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

WTOREK 20.02.

godz.

18:00

- w intencji Katarzyny, z okazji urodzin, z podziękowaniem za dar życia i prośbą o potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

 

ŚRODA 21.02.

godz.

18:00

- śp. Aleksandra, Adam, Jerzy, Natalia, Antoni, Tadeusz, Eduardo, Józef i zmarli z rodziny

 

CZWARTEK 22.02. – ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA APOSTOŁA

godz.

18:00

- śp. Andrzej Pstrągowski (6 rocznica śmierci)

 

PIĄTEK 23.02.

godz.

18:00

- śp. Kazimierz Sipura – od rodzin Turkowskich i Felińskich

 

SOBOTA 24.02.

godz.

18:00

- śp. Jerzy i Daniela (2 rocznica śmierci) Piaścik i dusze w czyśćcu cierpiące

 

NIEDZIELA 25.02. – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz.

09:00

- śp. Radosław Kunecki (w dniu urodzin) – z podziękowaniem za doczesne życie i dar nieba dla niego

godz.

11:00

- śp. Grażyna i Jacek Cenkielowie

godz.

18:30

- śp. Józef Adamek – od córki Marii z rodziną

 


11.02. - 18.02.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

11.02. – 18.02.2024

 

NIEDZIELA 11.02. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Marta i Jerzy

godz.

11:00

- w intencji Moniki, z okazji 25 urodzin

godz.

18:30

- śp. Józefa Ogiba – od bratanicy Sylwii

 

PONIEDZIAŁEK 12.02.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

WTOREK 13.02.

godz.

18:00

- śp. Genowefa Bercz – od Lucyny i Jarosława

 

ŚRODA 14.02. – ŚRODA POPIELCOWA

godz.

08:00

- w intencji parafian

godz.

18:00

- śp. Józef Adamek – od syna Leszka z rodziną

 

CZWARTEK 15.02.

godz.

18:00

- śp. Maria Leśnik – od Ewy i Bogusława

 

PIĄTEK 16.02.

godz.

18:00

- śp. Kazimierz Sipura – od sąsiadów Elżbiety i Andrzeja

 

SOBOTA 17.02.

godz.

18:00

- śp. Józefa Ogiba – od Teresy Myjak

 

NIEDZIELA 18.02. – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

godz.

09:00

- śp. Czesława, Kazimierz, Michał, Elżbieta, Marian, Franciszek, Antonina, Stanisława, Jan i zmarli z rodziny

godz.

11:00

- śp. Józefa Ogiba – od siostry Marii z rodziną

godz.

18:30

- śp. Józef Adamek i zmarli z rodzin Rewersów i Górków

 


04.02. - 11.02.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

04.02. – 11.02.2024

 

NIEDZIELA 04.02. – V NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- w intencji Macieja, z okazji urodzin – z podziękowaniem i prośbą

godz.

11:00

- śp. Wiktoria i Franciszek Dehmel, Danuta Marek

godz.

18:30

- śp. Leszek i Zenon Lisińscy

 

PONIEDZIAŁEK 05.02. – WSPOMNIENIE ŚW. AGATY, dz. i m.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

WTOREK 06.02. – WSPOMNIENIE ŚW. MM. PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

godz.

18:00

- śp. Józefa Ogiba – od rodzin Wojtysiów i Kuczów

 

ŚRODA 07.02.

godz.

18:00

- dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku, z prośbą o Boże błog. dla obchodzących urodziny: Stanisława, Łukasza, Ewy, Adama, Haliny, Hanny, Bogdana, Franciszka i ich rodzin

 

CZWARTEK 08.02.

godz.

18:00

- śp. Józefa Ogiba – od brata Józefa

 

PIĄTEK 09.02.

godz.

18:00

- śp. Andrzej (8rocznica śmierci), Czesława, Wiesław i Halina

 

SOBOTA 10.02. – WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI, dz.

godz.

18:00

- śp. Józef Adamek – od córki Hanny z rodziną

 

NIEDZIELA 11.02. – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Marta i Jerzy

godz.

11:00

- w intencji Moniki, z okazji 25 urodzin

godz.

18:30

- śp. Józefa Ogiba – od bratanicy Sylwii

 


28.01. - 04.02.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

28.01. – 04.02.2024

 

NIEDZIELA 28.01. – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Stefan i Longina Grzędowie, Kazimiera i Franciszek Starzomscy, Adam Ciszek

godz.

11:00

- w intencji Jolanty i jej rodziny – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18:30

- śp. Ewa Denka – od pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

 

PONIEDZIAŁEK 29.01.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

WTOREK 30.01.

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od Barbary Klimeczko

 

ŚRODA 31.01. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA BOSKO, PREZBITERA

godz.

08:00

- śp. Brunon Ciemiński (3 rocznica śmierci)

 

CZWARTEK 01.02. – I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

08:00

- za dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK 02.02. – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- śp. Maria, Lidia, Franciszka, Walenty, Artur, Józefa Ogiba i zmarli z rodzin Nikowskich i Łeszyków

 

SOBOTA 03.02. – I SOBOTA MIESIĄCA

godz.

08:00

- w intencji Kazimierza z okazji 2 urodzin – dziękczynna z prośbą oraz o łaskę zdrowia i szczęśliwe rozwiązanie dla Antoniny

godz.

18:00

- śp. Helena Olszowska

 

NIEDZIELA 04.02. – V NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- w intencji Macieja, z okazji urodzin – z podziękowaniem i prośbą

godz.

11:00

- śp. Wiktoria i Franciszek Dehmel, Danuta Marek

godz.

18:30

- śp. Leszek i Zenon Lisińscy

 


21.01. - 28.01.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

21.01. – 28.01.2024

 

NIEDZIELA 21.01. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- z okazji urodzin Magdy

godz.

11:00

- śp. Jerzy Kmiecik – od syna, synowej i wnuczek

godz.

18:30

- śp. Maria Nowak – od Eweliny z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 22.01.

godz.

08:00

- śp. Jan Szczerbiak (1 rocznica śmierci)

 

WTOREK 23.01.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

ŚRODA 24.01. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA SALEZEGO, bp. i dK.

godz.

08:00

- śp. dziadkowie i babcie z rodzin Przybeckich i Pstrągowskich

 

CZWARTEK 25.01. – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od Piotra Dydo z rodziną

 

PIĄTEK 26.01. – WSPOMNIENIE ŚW. TYMOTEUSZA I TYTUSA, bpp.

godz.

08:00

- dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Nowak

 

SOBOTA 27.01.

godz.

18:00

- śp. Jerzy Kmiecik – od rodziny Kaszczyków

 

NIEDZIELA 28.01. – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Stefan i Longina Grzędowie, Kazimiera i Franciszek Starzomscy, Adam Ciszek

godz.

11:00

- w intencji Jolanty i jej rodziny – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18:30

- śp. Ewa Denka – od pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

 

 


14.01. - 21.01.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

14.01. – 21.01.2024

 

NIEDZIELA 14.01. – II NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Kozaków i Waszaków

godz.

11:00

- śp. Wanda i Janusz

godz.

18:30

- śp. Maria Goździejewska (4 rocznica śmierci)

 

PONIEDZIAŁEK 15.01.

godz.

08:00

- śp. Stanisława (30 rocznica śmierci), Czesław, Zofia, Stanisław, Stefan

 

WTOREK 16.01.

godz.

08:00

- śp. Bożena Barłóg (1 rocznica śmierci)

 

ŚRODA 17.01. – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO, OPATA

godz.

08:00

- dziękczynna za łaski otrzymane w minionym roku z prośbą o Boże błogosławieństwo dla obchodzących w najbliższych dniach urodziny: Stanisława, Łukasza, Ewy, Adama, Haliny, Hanny, Bogdana, Franciszka i ich rodzin

 

CZWARTEK 18.01.

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od Eli Popek – Dydo z rodziną

 

PIĄTEK 19.01. – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA

godz.

08:00

- śp. Tadeusz Przybecki – z okazji urodzin

 

SOBOTA 20.01.

godz.

18:00

- śp. Bogdan Englert (16 rocznica śmierci) – od żony z synami i ich rodzinami

 

NIEDZIELA 21.01. – III NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- z okazji urodzin Magdy

godz.

11:00

- śp. Jerzy Kmiecik – od syna, synowej i wnuczek

godz.

18:30

- śp. Maria Nowak – od Eweliny z rodziną

 


07.01. - 14.01.2024

INTENCJE MSZALNE

07.01. – 14.01.2024

 

 

NIEDZIELA 07.01. – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

godz.

09:00

- w intencji Kacpra z okazji 3 urodzin

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od rodziny Dębickich z Markowic

godz.

18:30

- śp. Maria Nowak – od Ireny z mężem

 

PONIEDZIAŁEK 08.01.

godz.

08:00

- w intencji parafian

 

WTOREK 09.01.

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od grupy seniorów z Moraska i Radojewa

 

ŚRODA 10.01.

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od rodziny Dydo - Rożnieckich

 

CZWARTEK 11.01.

godz.

08:00

- w intencji Ewy z okazji urodzin, dziękczynna z prośbą

 

PIĄTEK 12.01.

godz.

08:00

- w intencji Teresy z okazji 70 urodzin, dziękczynna z prośbą o świętość

 

SOBOTA 13.01.

godz.

18:00

- śp. rodzice i rodzeństwo

 

NIEDZIELA 14.01. – II NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Kozaków i Waszaków

godz.

11:00

- śp. Wanda i Janusz

godz.

18:30

- śp. Maria Goździejewska (4 rocznica śmierci)

 


31.12.2023 - 07.01.2024 r.

INTENCJE MSZALNE

31.12.2023 – 07.01.2024

 

NIEDZIELA 31.12. – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

godz.

09:00

- śp. Edward Kaczmarek (20 rocznica śmierci) – od żony z rodziną

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od Justyny, Tomasza i Miłosza

godz.

17:00

- w intencji Elżbiety i Jerzego z okazji rocznicy ślubu

 

PONIEDZIAŁEK 01.01. – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

godz.

09:00

-

godz.

11:00

- śp. Krzysztof Molenda – od Ewy i Wojtka Jelińskich z dziećmi

godz.

18:30

- śp. Jerzy Talaga – od chóru parafialnego

 

WTOREK 02.01. – WSPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU, BISKUPÓW I DOKTORÓW KOŚCIOŁA

godz.

08:00

- w intencji Kacpra z okazji 18 urodzin

 

ŚRODA 03.01.

godz.

08:00

- w intencji oparafian

 

CZWARTEK 04.01. – I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

08:00

- śp. Józefa Ogiba – od siostrzeńca Jacka Maciuba z rodziną

 

PIĄTEK 05.01. – I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18:00

- dziękczynna z okazji 1 urodzin Pawełka

 

SOBOTA 06.01. – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

godz.

09:00

-

godz.

11:00

- śp. Jadwiga Cybińska

godz.

18:00

- śp. Krzysztof Molenda

 

NIEDZIELA 07.01. – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

godz.

09:00

-

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od rodziny Dębickich z Markowic

godz.

18:30

- śp. Maria Nowak – od Ireny z mężem

 


24.12. - 31.12.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

24.12. – 31.12.2023

 

NIEDZIELA 24.12. – IV NIEDZIELA ADWENTU – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz.

09:00

- śp. rodzice i zmarli z rodzin Barłogów i Nowaków oraz Wanda i Brunon Ciemińscy, Izabela i Bogumił Grosek

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od Joanny, Doroty i Arkadiusza

godz.

21:00

- w intencji wszystkich z pokolenia rodzin Garstków i Hainów

godz.

24:00

- śp. Helena i Szczepan Olszowscy

 

PONIEDZIAŁEK 25.12. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz.

09:00

- śp. Józefa Ogiba – od Adeli z rodziną

godz.

11:00

- śp. Seweryna i Jan Rydian

godz.

18:30

- śp. Kazimiera Badurska – od rodziny Woroch

 

WTOREK 26.12. – ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA

godz.

09:00

- śp. Anna (27 rocznica śmierci), Szczepan, Natalia, Leszek, Jerzy, Stanisława, Stanisław, Helena, Józef, Mirosław, Katarzyna, Jan i dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

11:00

- w intencji parafian

godz.

18:30

- śp. Radosław Kunecki – od rodziny Drzewieckich

 

ŚRODA 27.12. – ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

godz.

08:00

- śp. Krystyna Jasińska

 

CZWARTEK 28.12. – ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW

godz.

08:00

- dziękczynna za miniony rok, podziękowanie za otrzymane łaski i błogosławieństwo Boże

 

PIĄTEK 29.12.

godz.

08:00

- śp. Marek Mazurkiewicz

 

SOBOTA 30.12.

godz.

18:00

- śp. Viola Nowicka – od kuzynki Ireny z rodziną

 

NIEDZIELA 31.12. – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

godz.

09:00

- śp. Edward Kaczmarek (20 rocznica śmierci) – od żony z rodziną

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od Justyny, Tomasza i Miłosza

godz.

17:00

- w intencji Elżbiety i Jerzego z okazji rocznicy ślubu

 


17.12. - 24.12.2023 r.

INTENCJE MSZALNE

17.12. – 24.12.2023

 

 

NIEDZIELA 17.12. – III NIEDZIELA ADWENTU

godz.

09:00

- śp. Karolina Przybylak i Radosław Kunecki – od rodziny Ciszek

godz.

11:00

- śp. Joanna i Andrzej

godz.

18:30

- w intencji parafian

 

PONIEDZIAŁEK 18.12.

godz.

18:00

- śp. Maria i Zdzisław Turkowscy

 

WTOREK 19.12.

godz.

18:00

- śp. Maria i Zdzisław Turkowscy

 

ŚRODA 20.12.

godz.

06:00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 21.12.

godz.

18:00

- śp. Józefa, Feliks oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obu stron

 

PIĄTEK 22.12.

godz.

18:00

- śp. Ryszard Ferchmin (2 rocznica śmierci)

 

SOBOTA 23.12.

godz.

06:00

- śp. Radosław Kunecki – od rodzin Głodowskich i Maćkowskich

godz.

18:00

- śp. Danuta Jankowska – od rodzin Ślebioda i Fąferek

 

NIEDZIELA 24.12. – IV NIEDZIELA ADWENTU – WIGILIA NARODZENIA PAŃSKIEGO

godz.

09:00

- śp. rodzice i zmarli z rodzin Barłogów i Nowaków oraz Wanda i Brunon Ciemińscy, Izabela i Bogumił Grosek

godz.

11:00

- śp. Henryk Franke – od Joanny, Doroty i Arkadiusza

godz.

21:00

- w intencji wszystkich z pokolenia rodzin Garstków i Hainów

godz.

24:00

- śp. Helena i Szczepan Olszowscy

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.