01

Intencje Mszalne

04.12. - 11.12.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

04.12. – 11.12.2022

 

 

NIEDZIELA 04.12. – II NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Zenon Kossowski – od kuzynostwa z Moraska

godz.

11.00

- śp. Zofia Słomińska

godz.

18.30

- śp. Weronika Grat (1 r. śmierci)

 

PONIEDZIAŁEK 05.12.

godz.

18:00

- w intencji Panu Bogu wiadomej

 

WTOREK 06.12.

godz.

18:00

- w intencji Stanisława w 7 rocznicę urodzin, z podziękowaniem za życie i zdrowie, z prośbą o łaski Boże, opiekę Matki Najświętszej i świętych patronów dla Stasia i jego rodzeństwa

 

ŚRODA 07.12. – WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

06.00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 08.12. –   UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA

                                                NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz.

18.00

- w intencji członków Żywego Różańca

 

PIĄTEK 09.12.

godz.

18.00

- śp. Weronika Grat (1 r. śmierci)

 

SOBOTA 10.12.

godz.

06.00

- w intencji ojca dziecka duchowo adoptowanego

godz.

18.00

- śp. Janina (28 r. śmierci), Eugenia, Zdzisław, Piotr i zmarli z rodziny

                                                                   

NIEDZIELA 11.12. – III NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Janina (31 r. śmierci), Józef, Teresa i Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, zmarli teściowie i dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Edmund Budzik i zmarli z rodziny

godz.

18.30

- śp. Edward Kaczmarek (19 r. śmierci) – od żony z rodziną

 


27.11. - 04.12.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

27.11. – 04.12.2022

 

 

NIEDZIELA 27.11. – I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Marian Eitner, 20 rocznica śmierci

godz.

11.00

- śp. Paweł Pieczlewicz, 2 rocznica śmierci – od córki Agaty i wnuka Kajetana

godz.

18.30

- śp. Maria, Władysław, Wiesław, Krzysztof, Anna Piłat

 

PONIEDZIAŁEK 28.11.

godz.

18:00

- w intencji dziecka duchowo adoptowanego

 

WTOREK 29.11.

godz.

18:00

- śp. kuzynostwo: Elżbieta, Zdzisław, Marek, Katarzyna, Roman

 

ŚRODA 30.11. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

godz.

08.00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 01.12. –   I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- śp. Stanisława Wawrzyniak – od rodziny

 

PIĄTEK 02.12. –           I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- śp. Paweł Wadas i Remigiusz Piechocki – od rodziny Łeszyków i Rachwalskich

 

SOBOTA 03.12. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, PREZBITERA         I SOBOTA MIESIĄCA

godz.

06.00

- śp. Feliks oraz zmarli rodzice i dziadkowie z obu stron

godz.

18.00

- śp. Władysława, Kazimierz, Antonina i Franciszek oraz zmarli z rodziny

                                                                   

NIEDZIELA 04.12. – II NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Zenon Kossowski – od kuzynostwa z Moraska

godz.

11.00

- śp. Zofia Słomińska

godz.

18.30

- śp. Paweł Adamek i Weronika Grat

 


20.11. - 27.11.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

20.11. – 27.11.2022

 

 

NIEDZIELA 20.11. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz.

9.00

- śp. Zenon Duda – od rodziny Ciszek

godz.

11.00

- śp. Aleksander Poślad, Jerzy Piotrowski

godz.

18.30

- śp. Kazimierz Stachecki

 

PONIEDZIAŁEK 21.11. – OFIAROWANIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz.

18:00

- w intencji Marii i Bogumiły – z okazji urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalszą drogę życia

 

WTOREK 22.11. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ CECYLII, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz.

18:00

- śp. Maria i Teofil Czerwińscy

 

ŚRODA 23.11.

godz.

08.00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 24.11. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA DUNG-LAC, PREZBITERA I TOWARZYSZY

godz.

18.00

- śp. Ewa Dybizbańska – od rodzin Anus, Obecnych, Dera i Piwońskich

 

PIĄTEK 25.11.

godz.

18.00

- śp. Marian Kubacha i zmarli z rodzin Kubacha i Wróbel

 

SOBOTA 26.11.

godz.

18.00

- śp. Marian, Czesława, Kazimierz, Michał, Elżbieta, Franciszek, Antonina, Stanisława, Jan i zmarli z rodziny

                                                                   

NIEDZIELA 27.11. – I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

-

godz.

11.00

- Paweł Pieczlewicz, 2 rocznica śmierci – od córki Agaty i wnuka Kajetana

godz.

18.30

- śp. Maria, Władysław, Wiesław, Krzysztof, Anna Piłat

 


13.11. - 20.11.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

13.11. – 20.11.2022

 

 

NIEDZIELA 13.11. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Elżbieta i Stanisław Bączykowie

godz.

11.00

- śp. Stanisława, Czesław Urbańscy i zmarli z rodziny

godz.

18.30

- śp. Seweryna Rydian, o szczęśliwe życie wieczne

 

PONIEDZIAŁEK 14.11.

godz.

18:00

- śp. Eugenia (7 rocznica śmierci), Zdzisław, Janina, Piotr i zmarli z rodziny

 

WTOREK 15.11.

godz.

18:00

- w intencji Elżbiety, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

 

ŚRODA 16.11.

godz.

08.00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 17.11. – WSPOMNIENIE ŚW. ELŻBIETY WĘGIERSIEJ, ZAKONNICY

godz.

18.00

- śp. Joanna, Stanisław, Daniela, Mieczysław, Marian, Andrzej, Marzena i dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK 18.11. – WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz.

18.00

- śp. Jadwiga – od rodziny Turkowskich

 

SOBOTA 19.11.

godz.

18.00

- śp. Maciej Marchewka

                                                                   

NIEDZIELA 20.11. –                        UROCZYSTOŚĆ

                                    JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz.

9.00

- śp. Zenon Duda – od rodziny Ciszek

godz.

11.00

- śp. Aleksander Poślad, Jerzy Piotrowski

godz.

18.30

- śp. Kazimierz Stachecki

 


06.11. - 13.11.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

06.11. – 13.11.2022

 

 

NIEDZIELA 06.11. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

09:00

- z okazji 18 urodzin Karoliny, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11:00

- w intencji Parafian

godz.

18:30

- śp. Helena, Józef, Stanisław, Mirosław, Henryk, Anna, Stanisław, Szczepan, Stanisława, Natalia, Jerzy, Leszek, Katarzyna, Jan, zmarli dziadkowie, krewni, księża, siostry zakonne, sąsiedzi, polegli na wojnie i obecnie na Ukrainie oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

PONIEDZIAŁEK 07.11.

godz.

18:00

- śp. Stanisław, Wojciech i zmarli z rodzin Leśnik i Robaczyk oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 08.11.

godz.

18:00

- śp. zmarli rodzice, dziadkowie, chrzestni, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

 

ŚRODA 09.11. – ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ - ŚWIĘTO

godz.

08.00

- w intencji parafian

 

CZWARTEK 10.11. – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Józef (19 rocznica śmierci), Maria Walkowiak i zmarli z rodzin Sałkiewiczów, Nowickich i Zapaśników

 

PIĄTEK 11.11. – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA;

                                      NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

godz.

18.00

- w intencji Ojczyzny

 

SOBOTA 12.11. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- w intencji Katarzyny, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

                                                                   

NIEDZIELA 13.11. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Elżbieta i Stanisław Bączykowie

godz.

11.00

- śp. Stanisława, Czesław Urbańscy i zmarli z rodziny

godz.

18.30

- śp. Seweryna Rydian, o szczęśliwe życie wieczne

 

 


30.10. - 06.11.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

30.10. – 06.11.2022

 

 

NIEDZIELA 30.10. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Zbigniewa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- za zmarłych z rodzin Koszewskich i Gierczaków

godz.

18.30

- śp. Paweł, Tekla, Zenon Duda

 

PONIEDZIAŁEK 31.10.

godz.

18.00

- śp. Paweł, Tekla, Zenon Duda

 

WTOREK 01.11. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

godz.

9.00

- śp. Józef, Marianna i Jan Grobelni

godz.

11.00

-

godz.

13.00

- Msza Święta na cmentarzu w intencji wszystkich spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu

 

ŚRODA 02.11. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

godz.

08.00

- w intencji zmarłych w ostatnim roku

 

CZWARTEK 03.11. – I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- za zmarłych członków Żywego Różańca

 

PIĄTEK 04.11. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA;

                                      I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- śp. Lidia, Franciszka, Maria, Artur, Walenty, Zdzisław, Eugenia, Stanisław, Maria, Cecylia, Antoni, Sylwester, Henryk, Danuta, Edmund, Genowefa, Bolesław, Jerzy Rachwalski, zmarli z rodz. Łeszyków i Nikowskich, sąsiedzi, przyjaciele i dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA 05.11. –         I SOBOTA MIESIĄCA

godz.

08.00

- w intencji Barbary, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

18.00

- śp. Jana Zawielak – o łaskę życia wiecznego

                                                                   

NIEDZIELA 06.11. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- z okazji 18 urodzin Karoliny, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Helena, Józef, Stanisław, Mirosław, Henryk, Anna, Stanisław, Szczepan, Stanisława, Natalia, Jerzy, Leszek, Katarzyna, Jan, zmarli dziadkowie, krewni, księża, siostry zakonne, sąsiedzi, polegli na wojnie i obecnie na Ukrainie oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

 


23.10. - 30.10.2022 r.

INTENCJE MSZALNE

23.10. – 30.10.2022

 

 

NIEDZIELA 23.10. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w 15 rocznicę urodzin Rozalii, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- śp. Mieczysław Anus – od Agnieszki z rodziną

godz.

18.30

- śp. Lucyna Gościniak – od córki Aldony z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 24.10.

godz.

18.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – z okazji imienin

 

WTOREK 25.10.

godz.

18.00

- w intencji Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo i nawrócenie

 

ŚRODA 26.10.

godz.

08.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 27.10.

godz.

18.00

- śp. Czesława i Bolesław

 

PIĄTEK 28.10. – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

godz.

18.00

- śp. Tadeusz Adamczyk

 

SOBOTA 29.10.

godz.

18.00

- śp. Mirosława Janicka – od chrześniaka z rodziną

                                                                   

NIEDZIELA 30.10. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Zbigniewa, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- za zmarłych z rodzin Koszewskich i Gierczaków

godz.

18.30

- śp. Paweł, Tekla, Zenon Duda


16.10. - 23.10.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

16.10. – 23.10.2022

 

 

NIEDZIELA 16.10. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Urszula Mikołajczyk

godz.

11.00

- dziękczynna z okazji 1 urodzin Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

godz.

18.30

- śp. Alfreda Chalątka

 

PONIEDZIAŁEK 17.10. – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Karol Szczygieł

 

WTOREK 18.10. – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA EWANGELISTY

godz.

18.00

- śp. Aleksander Poślad – od rodziny Zarzecznych

 

ŚRODA 19.10.

godz.

08.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 20.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, PREZBITERA

godz.

18.00

- śp. Daniela i Michał Juchacz

 

PIĄTEK 21.10.

godz.

18.00

- śp. Jadwiga Cybińska – od rodziny Nowaków

 

SOBOTA 22.10.

godz.

18.00

- śp. Marianna, Kazimierz, Joanna, Józef, Antoni i zmarli dziadkowie

                                                                   

NIEDZIELA 23.10. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w 15 rocznicę urodzin Rozalii, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo

godz.

11.00

- śp. Mieczysław Anus – od Agnieszki z rodziną

godz.

18.30

- śp. Lucyna Gościniak – od córki Aldony z rodziną

 


09.10. - 16.10.2022 r.

INTENCJE MSZALNE

09.10. – 16.10.2022

 

 

NIEDZIELA 09.10. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Weronika i Antoni Kaczmarek i zmarli z rodziny Kaczmarek

godz.

11.00

- śp. Mieczysław Anus – od Małgorzaty, Joanny i Justyny z rodzinami

godz.

18.30

- śp. Lucyna Gościniak – od syna Zbyszka

 

PONIEDZIAŁEK 10.10.

godz.

18.00

- z okazji 30 rocznicy ślubu Beaty i Tomasza, z podziękowaniem za wspólnie przeżyte lata, za kochane dzieci i wnuczęta

 

WTOREK 11.10.

godz.

18.00

- o pomoc Ducha Świętego w nauce dla wszystkich dzieci na świecie i dostęp do edukacji

 

ŚRODA 12.10.

godz.

08.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 13.10. – WSPOMNIENIE ŚW. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, PREZBITERA

godz.

18.00

- śp. Andrzej – w 10 rocznicę śmierci, zmarli rodzice, teściowie, siostry, brat i ks. Zdzisław

 

PIĄTEK 14.10.

godz.

18.00

- śp. Wojciech Szulc

 

SOBOTA 15.10. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Jadwiga, Ludwik i zmarli z rodziny Wróbel, Marian, Magdalena Kubacha

                                                                   

NIEDZIELA 16.10. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Urszula Mikołajczyk

godz.

11.00

- dziękczynna z okazji 1 urodzin Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

godz.

18.30

- śp. Alfreda Chalątka

 


02.10. - 09.10.2022 r.

 

INTENCJE MSZALNE

02.10. – 09.10.2022

 

 

NIEDZIELA 02.10. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w 1 rocznicę ślubu Lidii i Macieja

godz.

11.00

- z okazji 14 urodzin Jasia – o światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii

 

PONIEDZIAŁEK 03.10.

godz.

18.00

- śp. Walentyna Dobrowińska, w 1 rocznicę śmierci

 

WTOREK 04.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

godz.

18.00

- w intencji Marii, z prośbą o Boże błogosławieństwo

 

ŚRODA 05.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, DZIEWICY

godz.

08.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 06.10. – I CZWARTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- śp. Dariusz Dera – od wuja Czesława z rodziną

 

PIĄTEK 07.10. – WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY RÓŻAŃCOWEJ;

      I PIĄTEK MIESIĄCA

godz.

18.00

- w intencji członków Żywego Różańca

 

SOBOTA 08.10.

godz.

18.00

- śp. Andrzej Kiersz – od rodziny Gimzickich

                                                                   

NIEDZIELA 09.10. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Weronika i Antoni Kaczmarek i zmarli z rodziny Kaczmarek

godz.

11.00

- śp. Mieczysław Anus – od Małgorzaty, Joanny i Justyny z rodzinami

godz.

18.30

- śp. Lucyna Gościniak – od syna Zbyszka

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.