01

Intencje Mszalne

28.11. - 5.12.2021 r.

INTENCJE MSZALNE

28.11. – 5.12.2021

 

 

NIEDZIELA 28.11. – I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- śp. Marian Eitner i + + z rodziny

godz.

11.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – intencja od kuzynki Mirosławy Ćwiek z rodziną

godz.

18.30

- z okazji 18 urodzin Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha św. w dorosłym życiu

 

PONIEDZIAŁEK 29.11.

godz.

18.00

- śp. Andrzej Kapturski w 9 rocznicę śmierci, + + rodzice, teściowie, brat Piotr oraz ks. Zdzisław Gieszczyński

 

WTOREK 30.11. – ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA

godz.

18.00

- śp. Stefan Guzek, Jan Krótki

 

ŚRODA 1.12.

godz.

6.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 2.12.

godz.

18.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – od kuzynki Elżbiety Siuda z rodziną

 

PIĄTEK 3.12. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO, KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Adam Gabrysz

 

SOBOTA 4.12.

godz.

6.00

- śp. Jerzy Żelazko – intencja od kuzynki Joli z rodziną

godz.

18.00

- śp. Łucja, Aleksy, Henryk, Franciszek Jaśkowiak

                                                                   

NIEDZIELA 5.12. – II NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

- + + z rodziny Persów i Woźniaków

godz.

11.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – intencja od rodzin Bałamut i Wiercigroch z Murowanej Gośliny

godz.

13.30

- z okazji 40 rocznicy ślubu Krystyny i Kazimierza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.30

- w intencji Danuty z prośba o łaskę zdrowia i potrzebne siły


21.11. - 28.11.2021 r.

INTENCJE MSZALNE

21.11. – 28.11.2021

 

 

NIEDZIELA 21.11. – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz.

9.00

- w dniu urodzin Marii i Bogumiły, dziękując za otrzymane łaski, prosząc o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla całej rodziny

godz.

11.00

- w intencji Zuzi i Wojtka z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

godz.

18.30

- śp. Maria, Teofil Czerwińscy i + + z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 22.11. – WSPOMNIENIE ŚW. CECYLII, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz.

18.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – intencja od chrześnicy Wandy z rodziną Biernatów

 

WTOREK 23.11.

godz.

18.00

- śp. Jacek Czaczyk

 

ŚRODA 24.11. – WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA DUNG-LAC, KAPŁANA I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 25.11.

godz.

18.00

- śp. Paweł Adamek

 

PIĄTEK 26.11.

godz.

18.00

- śp. Ryszard Borkowski

 

SOBOTA 27.11.

godz.

18.00

-

                                                                   

NIEDZIELA 28.11. – I NIEDZIELA ADWENTU

godz.

9.00

-

godz.

11.00

- śp. Tadeusz Adamczyk – intencja od kuzynki Mirosławy Ćwiek z rodziną

godz.

18.30

- z okazji 18 urodzin Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha św. w dorosłym życiu

 


7.11. - 14.11. 2021 r.

INTENCJE MSZALNE

7.11. – 14.11.2021

 

 

NIEDZIELA 7.11. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Basi z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Bronisława Czpak – intencja od rodziny Kaczmarków z Suchego Lasu

 

PONIEDZIAŁEK 8.11.

godz.

18.00

- śp. Ewa Ludwiczak – intencja od sąsiadów Wioli i Rafała z dziećmi

 

WTOREK 9.11. – ŚWIĘTO ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

godz.

18.00

- śp. rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, + + z rodziny, przyjaciele, dobrodzieje

 

ŚRODA 10.11. – WSPOMNIENIE ŚW. LEONA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 11.11. – WSPOMNIENIE ŚW. MARCINA Z TOURS, BISKUPA; NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

godz.

18.00

- w intencji Ojczyzny: z podziękowaniem za niepodległość, z prośbą o błogosławieństwo dla wszystkich Rodaków, zgodę w narodzie i nieustanny rozwój Polski: duchowy, społeczny i gospodarczy

 

PIĄTEK 12.11. – WSPOMNIENIE ŚW. JOZAFATA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Czesław, Stanisława, Zofia Urbańscy i + + z rodziny

 

SOBOTA 13.11. – WSPOMNIENIE ŚW. BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA, PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

godz.

18.00

- śp. Eugenia w 6 rocznicę śmierci, Zdzisław, Piotr, Janina i + + z rodziny

                                                                   

NIEDZIELA 14.11. – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Edmund Budzik i + + z rodziny

godz.

11.00

- śp. rodzice, dziadkowie z obu stron, Katarzyna, Jan, Natalia, Leszek, Jerzy, Mirosław, Henryk, + + z rodziny, księża, siostry zakonne, wszyscy, którzy zginęli w czasie wojny i w katastrofie smoleńskiej, dusze w czyśćcu cierpiące

godz.

18.30

- śp. Jan, Maria Michalczyk


31.10. - 7.11.2021 r.

INTENCJE MSZALNE

31.10. – 7.11.2021

 

 

NIEDZIELA 31.10. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Marka z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

11.00

- śp. Regina, Władysław, Maria Anus, + + z rodziny Anus

godz.

16.30

- śp. Ewa Ludwiczak – intencja od siostry Marii

 

PONIEDZIAŁEK 1.11. – UROCZYSTOŚĆ WSZYTSKICH ŚWIĘTYCH

godz.

9.00

- śp. Stanisław Leśnik, Wojciech Robaczyk i + + z rodziny

godz.

11.00

- śp. Grzegorz Liczbański z okazji urodzin, + + z rodziny Mikuliczów, Bornakowskich, Liczbańskich i Bieleckich

godz.

15.00

- Msza na cmentarzu parafialnym – w intencji wszystkich spoczywających na naszym cmentarzu

 

WTOREK 2.11. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

godz.

18.00

- w intencji Parafian zmarłych przez ostatni rok

 

ŚRODA 3.11.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 4.11. – WSPOMNIENIE ŚW. KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA

godz.

18.00

- śp. Lidia, Maria, Artur, Zdzisław, Eugenia, Stanisław, Maria, Cecylia, Antoni, Franciszka, Walenty, Sylwester, Danuta, Henryk, Edmund, Genowefa, Bolesław, + + z rodziny Nikowskich i Łeszyków, Jerzy Rachwalski, dusze w czyśćcu cierpiące z prośbą o radość życia wiecznego

 

PIĄTEK 5.11.

godz.

18.00

- w intencji zmarłych członków Żywego Różańca

 

SOBOTA 6.11.

godz.

18.00

- śp. Józef w 18 rocznicę śmierci, + + z rodziny Sałkiewicz, Zapaśnik, Maria Walkowiak

                                                                   

NIEDZIELA 7.11. – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Basi z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego

godz.

11.00

- w intencji Parafian

godz.

18.30

- śp. Bronisława Czpak – intencja od rodziny Kaczmarków z Suchego Lasu


24.10. - 31.10.2021

INTENCJE MSZALNE

24.10. – 31.10.2021

 

 

NIEDZIELA 24.10. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Joanna, Józef, Marianna, Kazimierz, Antoni, + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Rozalii z okazji 14 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego

godz.

16.30

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od bratowej Anny z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 25.10.

godz.

18.00

- śp. Danuta Topolska w 20 rocznicę śmierci, Leszek Topolski w 10 rocznicę śmierci – intencja od rodziny

 

WTOREK 26.10.

godz.

18.00

- w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa dla Zbyszka

 

ŚRODA 27.10.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 28.10. – ŚWIĘTO ŚW. SZYMONA I JUDY TADEUSZA, APOSTOŁÓW

godz.

18.00

- śp. Grażyna Wojak – intencja od Ewy i Macieja z dziećmi

 

PIĄTEK 29.10.

godz.

18.00

- śp. Alicja Czapla – intencja od córki z rodziną

 

SOBOTA 30.10.

godz.

18.00

- śp. Bronisława Czpak – intencja od córki Ewy

                                                                   

NIEDZIELA 31.10. – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- w intencji Marka z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

11.00

-

godz.

18.30

- śp. Ewa Ludwiczak – intencja od siostry Marii


17.10. - 24.10.2021 r.

INTENCJE MSZALNE

10.10. – 17.10.2021

 

 

NIEDZIELA 17.10. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Janina, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + teściowie i dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Urszula Mikołajczyk

godz.

18.30

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od brata Mariana z rodziną

 

PONIEDZIAŁEK 18.10. – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZA, EWANGELISTY

godz.

8.00

-

godz.

20.00

- śp. Marian Miler – intencja od zakładu pogrzebowego Gloria z Buku

 

WTOREK 19.10.

godz.

8.00

-

godz.

20.00

-

 

ŚRODA 20.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA KANTEGO, KAPŁANA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

godz.

20.00

-

 

CZWARTEK 21.10.

godz.

8.00

-

godz.

20.00

- śp. Bronisława Czpak – intencja od córki Doroty z rodziną

 

PIĄTEK 22.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA

godz.

8.00

-

godz.

20.00

- śp. Alicja Czapla – intencja od Róży Różańcowej

 

SOBOTA 23.10.

godz.

18.00

- śp. Sabina, Józef, Ryszard Waśko

                                                                   

NIEDZIELA 24.10. – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Joanna, Józef, Marianna, Kazimierz, Antoni, + + z rodziny

godz.

11.00

- w intencji Rozalii z okazji 14 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i światło Ducha Świętego

godz.

16.30

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od bratowej Anny z rodziną


10.10. - 17.10.2021 r.

INTENCJE MSZALNE

10.10. – 17.10.2021

 

 

NIEDZIELA 10.10. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-  śp. Maria Skubek – intencja od córki Sylwii z rodziną

godz.

11.00

- śp. Maria Terlecka w 8 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- śp. Jadwiga Koźbiał

 

PONIEDZIAŁEK 11.10.

godz.

18.00

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od szwagra Pawła z rodziną

 

WTOREK 12.10. – ŚWIĘTO POŚWIĘCENIA BAZYLIKI ARCHIKATEDRALNEJ

godz.

18.00

- sp. Maria Skubek – intencja od rodziny Kubachów

 

ŚRODA 13.10. – WSPOMNIENIE BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO, KAPŁANA

godz.

8.00

- śp. Walentyna Dobrowińska – intencja od córek z rodzinami

 

CZWARTEK 14.10.

godz.

18.00

- śp. Marian Miler – intencja od kolegi Jerzego Domicza

 

PIĄTEK 15.10. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

-

 

SOBOTA 16.10. – WSPOMNIENIE ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ

godz.

18.00

- śp. Stanisław, Elżbieta Bączyk

                                                                   

NIEDZIELA 17.10. – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Janina, Józef, Teresa, Stanisław Skrabacz, Edward Kołodziejczak, + + teściowie i dziadkowie

godz.

11.00

- śp. Urszula Mikołajczyk

godz.

18.30

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od brata Mariana z rodziną

 


3.10. - 10.10.2021.

INTENCJE MSZALNE

3.10. – 10.10.2021

 

 

NIEDZIELA 3.10. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-  z okazji 13 urodzin Janka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Częstochowskiej i św. Józefa

godz.

11.00

- z okazji 35 rocznicy ślubu Lucyny i Jarosława, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

13.30

- z okazji 90 urodzin Ireny i 70 urodzin Bogdana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii

 

PONIEDZIAŁEK 4.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU, ZAKONNIKA

godz.

18.00

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od żony z synami

 

WTOREK 5.10. – WSPOMNIENIE ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ, ZAKONNICY

godz.

18.00

- w intencji dzieci, wnuków i wszystkich dzieci na świecie z prośbą o opiekę Bożą

 

ŚRODA 6.10.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 7.10. – WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

godz.

18.00

- w intencji członków Żywego Różańca z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla żyjących oraz wieczną radość dla zmarłych

 

PIĄTEK 8.10.

godz.

18.00

- w intencji dusz w czyśćcu cierpiących

 

SOBOTA 9.10.

godz.

18.00

- śp. Mieczysław Piaścik w 30 rocznicę śmierci

                                                                   

NIEDZIELA 10.10. – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. Maria Skubek

godz.

11.00

- śp. Maria Terlecka w 8 rocznicę śmierci

godz.

18.30

- śp. Jadwiga Koźbiał

 


26.09. - 3.10.2021

INTENCJE MSZALNE

26.09. – 3.10.2021

 

 

NIEDZIELA 26.09. – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-  śp. członkowie rodziny, przyjaciele i dobrodzieje

godz.

11.00

- śp. Elżbieta Lehner – intencja od Agnieszki Marszał z Juleńką

godz.

18.30

- śp. Andrzej Franaszczyk z prośbą o łaskę nieba oraz o potrzebne łaski dla rodziny zmarłego Andrzeja

 

PONIEDZIAŁEK 27.09. – WSPOMNIENIE ŚW. WINCENTEGO A PAULO, KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Maria Skubek – intencja od rodziny Grala

 

WTOREK 28.09. – WSPOMNIENIE ŚW. WACŁAWA, MĘCZENNIKA

godz.

18.00

- śp. Mirosław Kromolicki – intencja od kolegi Jerzego z żoną

 

ŚRODA 29.09. ŚWIĘTO ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 30.09. – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- z okazji 21 urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz o światło Ducha św.

 

PIĄTEK 1.10. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz.

18.00

- śp. Danuta Marek – intencja od brata Leszka z żoną

 

SOBOTA 2.10. – WSPOMNIENIE ŚW. ANIOŁÓW STRÓŻÓW

godz.

16.00

- Msza ślubna: Lidka i Maciej

godz.

18.00

- śp. Jan Grobelny

                                                                   

NIEDZIELA 3.10. – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- z okazji 13 urodzin Janka z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Częstochowskiej i św. Józefa

godz.

11.00

- z okazji 35 rocznicy ślubu Lucyny i Jarosława, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i św. Józefa

godz.

13.30

- z okazji 90 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

godz.

18.30

- w intencji Dobrodziejów Parafii


19.09. - 26.09.2021

INTENCJE MSZALNE

19.09. – 26.09.2021

 

 

NIEDZIELA 19.09. – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

-  śp. Małgorzata Kruczyńska

godz.

11.00

- z podziękowaniem Panu Bogu za 8 lat małżeństwa Moniki i Karola, wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

godz.

18.30

- śp. Henryk Nowicki

 

PONIEDZIAŁEK 20.09. – WSPOMNIENIE ŚW. ANDRZEJA KIM TAEGON, KAPŁANA, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY, MĘCZENNIKÓW

godz.

18.00

- śp. Wojciech Łyszkowicz

 

WTOREK 21.09. – ŚWIĘTO MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY

godz.

18.00

- śp. Krystyna i Michał Szulczewscy

 

ŚRODA 22.09.

godz.

8.00

- w intencji Parafian

 

CZWARTEK 23.09. – WSPOMNIENIE ŚW. PIO Z PIETRELCINY, KAPŁANA

godz.

18.00

- śp. Stanisław Koszewski

 

PIĄTEK 24.09.

godz.

16.00

- Msza ślubna: Małgorzata i Tomasz

godz.

18.00

- śp. Maria Skubek – intencja od Boguni z rodziną

 

SOBOTA 25.09.

godz.

18.00

- śp. Henryk Nowicki – intencja od córki z rodziną

                                                                   

NIEDZIELA 26.09. – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

godz.

9.00

- śp. członkowie rodziny, przyjaciele i dobrodzieje

godz.

11.00

- śp. Elżbieta Lehner – intencja od Agnieszki Marszał z Juleńką

godz.

18.30

- śp. Andrzej Franaszczyk z prośbą o łaskę nieba oraz o potrzebne łaski dla rodziny zmarłego Andrzeja

 


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.