Ogłoszenia Parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021.

 

 1. Dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Przed kościołem zbieramy ofiary na dzieło pomocy misjom i misjonarzom „Ad Gentes”

 

 1. Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym dzisiaj o godz. 15.00.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W czwartek I czwartek miesiąca. Po Mszy św. zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz w intencji wszystkich powołanych.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 17.00 oraz po Drodze Krzyżowej do godz. 20.00.

 

 1. W piątek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 oraz po Drodze Krzyżowej do godz. 20.00.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

 

 1. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę z Komunią św. tylko tych chorych, którzy będą sobie tego życzyli. Bardzo proszę o zgłaszanie się telefonicznie.

 

 1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

 1. Na konto Parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 440 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Tradycyjnie w Wielkim Poście ksiądz Arcybiskup dziękuje za składaną w tym czasie daninę diecezjalną, wyraz naszej odpowiedzialności za lokalny Kościół. Koperty na daninę znajdują się w kruchcie kościoła, można także przelać ofiarę na konto parafialne z dopiskiem „Danina Diecezjalna” lub poprzez terminal płatniczy po Mszy św. w zakrystii.

 

 1. Jak co roku w czasie Wielkiego Postu można nabyć paschaliki. Dochód ze sprzedaży tych świec przeznaczony jest na dzieła Caritas. Proponowana ofiara to 7 zł.

 

 1. Podobnie jak w latach ubiegłych można każdego dnia Wielkiego Postu pielgrzymować do Kościołów Stacyjnych na terenie Miasta Poznania, gdzie jest Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. w konkretnej intencji. Lista Kościołów i intencji na poszczególne dni wywieszona jest w kruchcie.

 

 1. Zapraszam na Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które od V niedzieli Wielkiego Postu czyli od 21 marca wygłosi ks. Zbigniew Regucki, proboszcz Parafii na Umultowie.

 

15. Polecam Prasę Katolicką: „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.


I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021.

 

 

 

 1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu, serdecznie zapraszam na Gorzkie Żale o godz. 15.00. Kazania Pasyjne będzie głosił ks. Daniel Trocholepszy z parafii Miłosierdzia Bożego w Poznaniu.

 

 1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialna dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 18.00

 

 1. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.30 do Mszy św. i po Drodze Krzyżowej do godz. 19.30.

 

 1. Zakończyliśmy remont pomieszczeń przy prezbiterium. Koszt pracy i materiałów to 15921 zł.

 

 1. W Środę Popielcową na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy 520,70 zł, a na konto Parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 840 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Tradycyjnie w Wielkim Poście ksiądz Arcybiskup dziękuje za składaną w tym czasie daninę diecezjalną, wyraz naszej odpowiedzialności za lokalny Kościół. Koperty na daninę znajdują się w kruchcie kościoła.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać przed kościołem ofiary na dzieło pomocy polskim misjonarzom i misjom „Ad gentes”.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.

VI Niedziela Zwykła 14.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021.

 

 

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy w tym tygodniu o tej intencji w naszej modlitwie.

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W środę rozpoczynamy Wielki Post, w czasie Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. W środę popielcową będą dwie Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu, tych którzy ukończyli 18 rok życia do 60 roku życia obowiązuje post ścisły, od którego nie ma dyspensy, pozostałe osoby obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na Caritas Archidiecezjalną.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątek po wieczornej Mszy św.

 

 1. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od 17.30 do Mszy św. oraz po Drodze Krzyżowej do godz. 19.30.

 

 1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na spotkanie formacyjne w piątek o godz. 19.30. Obecność konieczna.

 

 1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Kazania Pasyjne będzie głosił ks. Daniel Trocholepszy z parafii Miłosierdzia Bożego w Poznaniu.

 

 1. Przez ostatni tydzień na konto parafii wpłynęło 800 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Polecam Prasę Katolicką.

V Niedziela Zwykła 7.02.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA 7.02.2021 r.

 

 

 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Dzisiaj popołudniu wyjeżdżam na krótki urlop. Do czwartku będzie mnie zastępował ks. Tomasz Mikulak – kapelan naszych Sióstr. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W czwartek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o wszystkich chorych, cierpiących i medykach.

 

 1. Msza św. z okazji Światowego Dnia Chorego zostanie doprawiona 14 lutego o godz. 11.00 i będzie transmitowana na żywo w TVP3 Poznań.

 

 1. Bardzo dziękuję osobom, które w poniedziałek rozłożyły żłóbek i uprzątnęły choinki.

 

 1. Na konto parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 1890 zł., złożono także ofiarę na remont domu parafialnego w wysokości 2000 zł, 2 lutego na klasztory klauzurowe zebraliśmy 2630 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

 1. Polecam prasę katolicką „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”.

IV Niedziela Zwykła 31.01.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01.2021 r.

 

 

 1. Schola parafialna serdecznie zaprasza na wspólne kolędowanie dzisiaj o godz. 16.00 w kościele.

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św. porannej.

 

 1. We wtorek 2 lutego obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. będziemy święcić gromnice. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o siostrach zakonnych i zakonnikach, szczególnie o naszych Siostrach. Po Mszach św. będą zbierane ofiary na klasztory klauzurowe.

 

 1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań i za powołanych po Mszy św.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi.

 

 1. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę tylko tych chorych, którzy będą sobie tego życzyli. Proszę zgłaszać się telefonicznie.

 

 1. W piątek zakończyliśmy „Msze św. kolędowe”. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę w intencji mieszkańców naszej Parafii. Dziękuję także za ofiary składane przy tej okazji na rzecz naszej Parafii, które przeznaczymy na prace przy domu parafialnym. W tym roku zebraliśmy 13340 zł.

 

 1. Na konto parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 3790 zł., a w zeszłą niedzielę na pomoc mieszkańcom Chorwacji zebraliśmy 1178 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

 1. We wtorek 2 lutego br., podczas Mszy św. o godz. 12.00 nastąpi rozpoczęcie wielkiej modlitwy „XVIII Różańcowe Jerycho miasta Poznania', pod hasłem: 'Z MARYJĄ W NOWE CZASY', która będzie kontynuowana do 9 lutego. U stóp Matki Bożej w Cudy Wielmożnej Pani Poznania na Górze Przemysła, poszczególne Wspólnoty trwają na siedmiodobowej (dzień i noc) modlitwie różańcowej przed Najświętszym Sakramentem w intencjach Rodzin, Kościoła i Ojczyzny. Codzienne Msze św. w godzinach: 7.00; 9.00; 12.00; 18.00 i 24.00. Zachęcamy i zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców naszego miasta i archidiecezji. Informacje dostępne na stronie internetowej poznan.franciszkanie.pl.

 

 1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie o godz. 11.00. Ze względu na ograniczenia uprzejmie proszę by zostawić tę Mszę św. dla tych dzieci.

 

 1. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Polecam prasę katolicką „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”

III Niedziela Zwykła 24.01.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

III NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01.2021 r.

 

 

 1. Dzisiaj podczas Mszy św. modlimy się w intencji narodu Chorwackiego, który 29 grudnia został dotknięty najsilniejszym od 140 lat trzęsieniem ziemi. Po Mszy św. można złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych w tej tragedii.

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Przypominam, że ze względu na wieczorne Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic, Msze w intencjach zamówionych od poniedziałku do piątku o godz. 8.00.

 

 1. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św. porannej.

 

 1. Schola parafialna serdecznie zaprasza na wspólne kolędowanie w przyszłą niedzielę 31 stycznia o godz. 16.00 w kościele.

 

 1. Na konto parafii przez ostatni tydzień, bez ofiar kolędowych, wpłynęło 160 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary, także te składane przy okazji „Mszy św. kolędowych”.

 

 1. W tym tygodniu na Msze św. o godz. 18.00 odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic z prośbą o Boże błogosławieństwo zapraszam:
 • Poniedziałek 25.01.2021 – ul. Arnikowa 3 - 15
 • Wtorek 26.01.2021 – ul. Arnikowa 16 – do końca
 • Środa 27.01.2021 – ul. Radojewo, Gołębia, Łysy Młyn, Poznańska
 • Czwartek 28.01.2021 – ul. Podbiałowa, Piołunowa
 • Piątek 29.01.2021 – Halszki, Kminkowa

Szczegółowy plan „Mszy kolędowych” oraz ogłoszenia parafialne i intencje Mszalne znajdują się w gablocie, na stronie internetowej Parafii i na Parafialnym Facebooku.

W piątek 29 stycznia zakończymy kolędę dlatego od poniedziałku 1 lutego wracamy do normalnego układu Mszy św. w tygodniu.

 

 1. Polecam prasę katolicką „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”

II Niedziela Zwykła 17.01.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA 17.01.2021 r.

 

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Przypominam, że ze względu na wieczorne Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic, Msze w intencjach zamówionych od poniedziałku do piątku o godz. 8.00.

 

 1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się 20 stycznia o godz. 19.00 w Katedrze Poznańskiej. Transmisja w TVP3 Poznań i Radio Emaus.

 

 1. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św. porannej.

 

 1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. będziemy się modlić w intencji narodu Chorwackiego, który 29 grudnia został dotknięty najsilniejszym od 140 lat trzęsieniem ziemi. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na rzecz poszkodowanych w tej tragedii.

 

 1. Na konto parafii przez ostatni tydzień, bez ofiar kolędowych, wpłynęło 100 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary, także te składane przy okazji „Mszy św. kolędowych”.

 

 1. W tym tygodniu na Msze św. o godz. 18.00 odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic z prośbą o Boże błogosławieństwo zapraszam:
 • Poniedziałek 18.01.2021 – ul. Sióstr Misjonarek, Knyszyn
 • Wtorek 19.01.2021 – ul. Janowo, Drogocin, Łysy Młyn
 • Środa 20.01.2021 – ul. Meteorytowa 1, Poligonowa, Okolewo, Glinno, Glinienko
 • Czwartek 21.01.2021 – ul. Jaśkowiaka
 • Piątek 22.01.2021 – ul. Lewandowskiego, Celichowskich
 • Poniedziałek 25.01.2021 – ul. Arnikowa 3 - 15

Szczegółowy plan „Mszy kolędowych” oraz ogłoszenia parafialne i intencje Mszalne znajdują się w gablocie, na stronie internetowej Parafii i na Parafialnym Facebooku.

 

 1. Polecam prasę katolicką „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”

Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01.2021 r.

 

 1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, kończy się także liturgiczny czas śpiewania kolęd.

 

 1. Przypominam, że w związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami w kościele może być maksymalnie 30 osób, oraz obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wszystkie Msze św. transmitujemy na facebooku parafialnym. Odwołane są także wszystkie spotkania duszpasterskie.

 

 1. Przypominam, że ze względu na wieczorne Msze św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic, Msze w intencjach zamówionych od poniedziałku do piątku o godz. 8.00.

 

 1. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św. porannej.

 

 1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1989,90 zł, a na konto parafii przez ostatni tydzień, bez ofiar kolędowych wpłynęło 1940 zł, oraz 7000 zł na remont domu parafialnego „Bóg zapłać” za złożone ofiary, także te składane przy okazji „Mszy św. kolędowych”.

 

 1. W uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia zebraliśmy podczas Mszy św. na misje 1140,00 zł, z ofiar za kredę i kadzidło na dzieło AKM-u 1236,00 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. W tym tygodniu na Msze św. o godz. 18.00 odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic z prośbą o Boże błogosławieństwo zapraszam:
 • Poniedziałek 11.01.2021 – ul. Hodowlana i Inspektowa
 • Wtorek 12.01.2021 – ul. Szklarniowa i Rumiankowa
 • Środa 13.01.2021 – ul. Przedwiośnia, Burzowa i Gradowa
 • Czwartek 14.01.2021 – ul. Huby Moraskie od 1 – 23, Porannej Rosy, Babiego Lata
 • Piątek 15.01.2021 – ul. Huby Moraskie 25 do końca

 

Szczegółowy plan „Mszy kolędowych” oraz ogłoszenia parafialne i intencje Mszalne znajdują się w gablocie, na stronie internetowej Parafii i na Parafialnym Facebooku.

 

 1. Polecam prasę katolicką „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu 3.01.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU 3.01.2021 r.

 

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Od poniedziałku do piątku Msze św. w intencjach zamówionych będą odprawiane o godz. 8.00.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana także Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedziele. Składka przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić kredę i kadzidło.

 

 1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań i za powołanych po Mszy św.

 

 1. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

 

 1. W II Święto Bożego Narodzenia na KUL WT UAM i szkoły katolickie zebraliśmy 1071 zł, a przez ostatnie dwa tygodnie na konto Parafii wpłynęło 5850 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

 1. Odwiedziny duszpasterskie:

Z powodu pandemii decyzją ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego na terenie Archidiecezji Poznańskiej nie będą organizowane przez kapłanów tradycyjne odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą w domach Parafian. W tej sytuacji zapraszam w czasie kolędowym do udziału w Mszach św., o godz. 18.00, które będą odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne dla Nich łaski. W tym tygodniu:

 

Poniedziałek 4.01.2021  – ul. Morasko 1 – 44, Deszczowa i Polarna

Wtorek 5.01.2021 – ul. Morasko 45 – do końca

Czwartek 7.01.2021  – ul. Nad Różanym Potokiem 2 – 49 bez numeru 24

Piątek 8.01.2021 – ul. Nad Różanym Potokiem 24

Poniedziałek 11.01.2021 – ul. Hodowlana i Inspektowa

 

Szczegółowy plan Mszy św. kolędowych wywieszony jest w gablocie w kruchcie kościoła, umieszczony jest także na stronie internetowej i facebook’u parafialnym.


Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 27.12.2020 r.

 

 1. Dziś niedziela Świętej Rodziny. Wpatrzeni w przykład Jezusa, Maryi i Józefa prośmy aby nasze rodziny były szkołą miłości.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W czwartek ostatni dzień starego roku. Zapraszam na Mszę św. dziękczynną za mijający rok o godz. 17.00. Będzie to Msza św. już z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

 

 1. W piątek, w 1 dzień Nowego Roku Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedziele. Przypominam o obowiązku uczestnictwa we Mszy św. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.

 

 1. W niedzielę I niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

 1. Z powodu pandemii decyzją ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego na terenie Archidiecezji Poznańskiej nie będą organizowane przez kapłanów tradycyjne odwiedziny duszpasterskie, zwane kolędą w domach Parafian. W tej sytuacji zapraszam w czasie kolędowym do udziału w wieczornych Mszach św., które będą odprawiane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne dla Nich łaski. W związku z tym w czasie kolędowym, czyli od poniedziałku 4 stycznia, będą dwie Msze św.: o godz. 8.00 w intencjach zamówionych, a o 18.00 w intencji mieszkańców. Plan tych Mszy św. podam w przyszłą niedzielę.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Morasko, siedziba: ul. Sióstr Misjonarek 8, 61-680 Poznań.